Premijer ženska liga - JUG // 6. kolo
Zadar - Split 56 - 67
Ragusa - Šibenik 87 - 64
KAŽL - ŽKK Pula 59 - 76
Prva muška liga // 7. kolo
Samobor - Kvarner 2010 81 - 75
Ribola Kaštela - Dinamo Zagreb 62 - 84
Cedevita junior - Dubrovnik 101 - 83
Sesvete - Jazine Arbanasi 82 - 85
Druga muška liga - Zapad // 5. kolo
Kastav - Šanac 98 - 47
Kraljevica - Crikvenica 56 - 80
Stoja - Kvarner Junior 113 - 70

Najava utakmica

Pattinaggio basket kup 2018

Objavljeno: 23.12.2018.

PATTINAGGIO BASKET KUP

Rezultati:

GRUPA A:

VESNA SIREVI - DALJINCI 52-54 (11-17, 22-13, 6-8, 13-16)
VESNA SIREVI: Tone Grubešić 3, Rakić 11, Abbas 6, Ivan Dundović 6, Minić 13, Dasko, Maljić.
DALJINCI: Savin-Belas 13, Komljen 6, Gambar 4, Čolo 12, Hadžić, Leverić, Orbović 6, Vinko 2, Milivojević 11.

DALJINCI - ŽIKINA DINASTIJA 71-25 (18-10, 23-8, 19-5, 11-2)
DALJINCI: Savin-Marin Matija Savin Belas 10, Filip Komljen 6, Marko Gambar 9, Čolo 4, Adis Hadzic 10, Leverić 6, Marko Orbović 7, Marin Vinko4, Nikola Milivojević 15.
ŽIKINA DINASTIJA: Perinić, Aleksandar Zvijerac 6, Žilić 2, Rosanda 1, Edi Bukovac 2, Endi Mohorović 6, Petrović 8.

ŽIKINA DINASTIJA – VESNA SIREVI 23-100 (9-20, 4-24, 5-34, 5-22)

ŽIKINA DINASTIJA: Perinić 9, Zvijerac, Žilić, Rosanda, Bukovac 4, Mohorović 7, Petrović 3.

VESNA SIREVI: Grubešić 9, Rakić 26, Abbas 8, Dundović 9, Minić 6, Barbić 4, Cvitanović 20, Đokić 18.

POREDAK GRUPE A:

1. DALJINCI

2. VESNA SIREVI

3. ŽIKINA DINASTIJA

GRUPA B:

JUNIORS - NK STARI GRAD 51-57 (10-11, 16-14, 14-20, 11-12)
JUNIORS: Mitrović 12, Kondić 14, Vučinić 2, David Ivanek, Toni Borina, Niko Grgic 7, Sandro Kajtazovic 10, Antonio Milicevic 6, Dominik Milotić, Matija Milohanović.
NK Stari Grad Pula: Rusmir Agić 9, Banović Sergej 4, Nicević 24, Robert Fabijanić 14, Biteri, Boris Škalic 6, Nikodijević

HOBA - LEVANT 38-50 (6-17, 15-8, 8-12, 9-13)
HOBA: Ron Biteri 6, Pajković, Gjoni, Davor Jodanović 12, Kristijan Maurel 9, Emanuel Mikac 9, Pintar 2, Ivan Mejak.
LEVANT: Klaudio Bratović 8, Branko Sterpin 15, Morović 12, Šuran 3, Nenad Despić 5, Stošić 2, Dino Maksimovic 5.

JUNIORS - LEVANT 48-58 (16-10, 7-19, 15-17, 10-12) 
JUNIORS: Mitrović 9, Gordan Kondic 9, Nikola Vučinić 3, David Ivanek, Toni Borina 3, Niko Grgic 4, Sandro Kajtazovic 10, Dominik Milotić 6, Matija Milohanović, Miličević 4.
LEVANT: Morović 15, Šuran 11, Nenad Despić 8, Stošić 11, Dino Maksimovic 5, Velimir Mickov, Boris Kancijanić, Branko Sterpin 8.

NK Stari Grad Pula - HOBA 37-34 (13-16, 9-11, 6-6, 9-1)
NK Stari Grad Pula: Rusmir Agić 5, Đukić 2, Nikodijević, Robert Milić, Škalic 2, T. Agić, Nicević 19, Biteri K., Banović Sergej 2.
HOBA: Ron Biteri 2, Pajković 10, Stefan Gjoni 2, Davor Jodanović 6, Kristijan Maurel 5, Mikac 7, Pintar, Ivan Mejak 1, Đuraki.


NK Stari Grad Pula - LEVANT 29-42 (5-11, 0-8, 16-14, 8-9)
NK STARI GRAD PULA: Rusmir Agić 15, Nicević 12, Nikodijević, T. Agić, Robert Fabijanić, Kristijan Biteri 2, Boris Škalic.
LEVANT: Branko Sterpin 10, Morović 3, Šuran 9, Nenad Despić 9, Stošić 4, Maksimović 5, Mickov, Kancijanić 2.


POREDAK GRUPE B:
1. LEVANT
2. NK STARI GRAD


PAROVI POLUFINALA U srijedu 26.12.:
DALJINCI – NK STARI GRAD
LEVANT – VESNA SIREVI