Premijer ženska liga - JUG // 6. kolo
Zadar - Split 56 - 67
Ragusa - Šibenik 87 - 64
KAŽL - ŽKK Pula 59 - 76
Prva muška liga // 7. kolo
Samobor - Kvarner 2010 81 - 75
Ribola Kaštela - Dinamo Zagreb 62 - 84
Cedevita junior - Dubrovnik 101 - 83
Sesvete - Jazine Arbanasi 82 - 85
Druga muška liga - Zapad // 5. kolo
Kastav - Šanac 98 - 47
Kraljevica - Crikvenica 56 - 80
Stoja - Kvarner Junior 113 - 70

Najava utakmica

Poznati sve momčadi koje idu dalje

Objavljeno: 23.12.2013.

Bez obzira što je ostalo još jedno kolo u grupi A, nakon večerašnjih utakmica poznate su sve momčadi koje idu u daljnji dio natjecanja. Nakon što je Šijana pobjedila Bistro Sydney, isto je tu učinio i Agrodiskont koji je pobjedio Prosjake i sinove koji su ovim porazom sebi zatvorili vrata četvrrtfinala. Prije ovi utakmica The Chweger i Old city bar plasirali su se u doigravanje za četvrtfinale.

Rezultati:
10 ŽENA 10 IMENA - THE CHWEGER 55-57 (16-10, 14-15, 11-16, 14-16)
OLD CITY BAR - PENTA 60-48 (18-12, 23-10, 7-11, 12-15)
ŠIJANA - BISTRO SYDNEY 60-49 (15-7, 14-10, 19-17, 12-15)
PROSJACI I SINOVI - AGRODISKONT 53-58 (17-18, 14-14, 8-13, 14-13)

10 ŽENA 10 IMENA - THE CHWEGER 55-57 (16-10, 14-15, 11-16, 14-16)
Suci: Dundović i Kolić
10 ŽENA 10 IMENA: Đikić 7, Bedalov 10, Tešić 2, Đukić 2, Ramljak 14, Žarić 20.
THE CHWEGER: Milić, Nikodijević, Tepšić 3, Pašić, Fabijanić 16, Šterpin 33, Angeleski, Rosanda 5.

OLD CITY BAR - PENTA 60-48 (18-12, 23-10, 7-11, 12-15)
Suci: Gadžić i Kolić
OLD CITY BAR: Vidulin 7, Žbulj, Đuraki, Petrović, Dundović 10, Maurel 2, Rojnić 4, Licul 16, Vinko 19, Jodanović 2.
PENTA: Štifanić 9, Ujčić 7, Kovačević 11, Tkalec 2, Perković 10, Poldrugo 3, Radoslav 6.

ŠIJANA - BISTRO SYDNEY 60-49 (15-7, 14-10, 19-17, 12-15)
Suci: Gadžić i Kolić
ŠIJANA: Radunić 12, Perdija 11, Božić 4, P. Grašo 10, Miljak, Maurel 2, Urošević, A. Grašo 12, Maksimović 9.
BISTRO SYDNEY: Žbulj, Grbavčić, Čulić, Mucić 10, Babin 1, Kolić 8, Sindičić, Bratović 12, Blagonić 7, Tasovac 11.

PROSJACI I SINOVI - AGRODISKONT 53-58 (17-18, 14-14, 8-13, 14-13)
PROSJACI I SINOVI: Mohorović 10, Travica 3, Božić 8, Ž. Konjević, A. Konjević 16, Rakić 16.
AGRODISKONT: Banović, G. Petrović 13, Antić, Percan 23, Hadžić 9, Kaić 4, A. Petrović 7.