Premijer ženska liga - JUG // 6. kolo
Zadar - Split 56 - 67
Ragusa - Šibenik 87 - 64
KAŽL - ŽKK Pula 59 - 76
Prva muška liga // 7. kolo
Samobor - Kvarner 2010 81 - 75
Ribola Kaštela - Dinamo Zagreb 62 - 84
Cedevita junior - Dubrovnik 101 - 83
Sesvete - Jazine Arbanasi 82 - 85
Druga muška liga - Zapad // 5. kolo
Kastav - Šanac 98 - 47
Kraljevica - Crikvenica 56 - 80
Stoja - Kvarner Junior 113 - 70

Najava utakmica

Svi rezultati nedjelja

Objavljeno: 22.12.2013.

THE CHWEGER - PJEŠČANA 49-54 (11-17, 9-6, 16-7, 11-17, 2-7)
Suci: Mićić i Đuraki
THE CHWEGER: Milić, Nikodijević 1, Fabijanić 18, Šterpin 21, Angeleski 2, Pejović 1, Rosanda 6.
PJEŠČANA: Đorđievski, Čačić 12, Barišić 3, Ladavac 2, Kancijanić 4, Perković 27, Krelja 6.

PROSJACI I SINOVI - ŠIJANA 51-68 (10-19, 16-18, 12-18, 13-13)
Suci: Mićić i Dundović
PROSJACI I SINOVI: Škrlec, Ž. Konjević, Mohorović 2, N. Travica 5, Božić 10, A. Konjević 16, Radkić 15, M. Travica 3.
ŠIJANA: Radunić 19, Perdija 24, P.Grašo 2, Miljak, Maurel 2, A. Grašo 9, Urošević, Maksimović 12.


PAZIN - STARI SAJAM Caffe bar CHAMPION 54-30 (12-6, 10-7, 18-11, 14-6)
Suci: Gadžić i Dundović
PAZIN: Daus 8, Rajić 5, Burić 3, Jakovčić 3, Sirtoić, D. Ferenčić 14, Gojtan 12, T. Ferenčić 9.
STARI SAJAM: Perkunić 4, Kmetel, Salamon, Bertonja 6,, Ostović, Bakša 3, Babić 17.

OLD CITY BAR - ISTRA 42-62 (9-13, 11-16, 12-11, 10-22)
Suci: Gadžić i Mićić
OLD CITY BAR: Žbulj, Đuraki 4, Petrović, Dundović, Maurel 5, Licul 26, Rojnić 3, Jodanović 4.
ISTRA: Ćurković 1, Simon-Červar 6, Pačarić 12, Zorić 13, Antunović 6, Živković 19, Uljančić, Ibanišević-Sotošek 5.

KK LABIN - PAZIN 48-32 (17-5, 12-9, 13-8, 6-10)
Suci: Mićić i Kolić
KK LABIN: Dušman 11, Nadarević 16, Osanović, Gobo 2, Kulić 1, Marinović, Štemberga 2, Mohorović, Juričić 12, Đerman 4.
PAZIN: Daus 4, Rajić 4, Burić 1, Jakovčić, Sirotić 2, D. Ferenčić 10, Gojtan, T. Ferenčić 10.

ISTRA - PENTA 75-55 (10-13, 27-13, 22-12, 16-17)
Suci: Mićić i Kolić
ISTRA: Ćurković, Červar 12, Pačarić 8, Zorić 15, Antunović 16, Živković 22, Uljančić, Ivanišević-Sotošek 2.
PENTA: Štifanić 4, Ujčić 11, Kovačević, Tkalec, Perković 25, Poldrugo 11, Barada, Radoslav 4.

Caffe bar FENDER - FAŽANA 66-51 (14-8, 15-13, 16-14, 21-16)
Suci: Mićić i Dundović
C.b. FENDER: Minić 12, Babović 4, Gligorović 26, Čalić 2, Paravinja 19, Bezelj, Drviš 2, Sablić 1.
FAŽANA: Morović 5, Banković 6, Lukić 8, Macan 7, Čečur 13, Despić 10, Suljić, Tavra 2.

STARI SAJAM Caffe bar CHAMPION - KK LABIN 27-62 (4-21, 6-12, 6-12, 11-17)
Suci: Mićić i Kolić
STARI SAJAM: Kmetec 2, Salamon 3, Bertonja, Ostović, Anđelković 8, Babić 4, Bakša 6, Perkunić 4.
KK LABIN: Dušman 2, Nadarević 24, Omanović, Gobo 4, Kulić 4, Marinović 12, Juričić, Đerman 14.

PJEŠČANA - 10 ŽENA 10 IMENA 53-46 (12-7, 13-13, 16-9, 12-17)
Suci: Mićić i Đuraki
PJEŠČANA: Đorđievski, Dubroja 12, Čačić 10, Barišić, Ladavac, Kancijanić 4, Biletić 10, Perković 17, Krelja.
10 ŽENA 10 IMENA: Zubak 3, Đikić 12, Bedalov 8, Tešić 2, Đukić 3, Ramljak 11, Žarić 7.

BISTRO SYDNEY - AGRODISKONT 37-81 (8-24 (9-29, 10-13, 10-15)
Suci: Gadžić i Đuraki
BISTRO SYDNEY: Grbavčić 1, Čulić 6, Kolić 2, Babin 6, Sindičić 3, Blagonić 13, Tasovac 4, Kljajić 2.
AGRODISKONT: Banović 4, G. Petrović 17, Antić 4, Percan 18, Hadžić 15, Kaić 13, A. Petrović 10.