Premijer ženska liga - JUG // 6. kolo
Zadar - Split 56 - 67
Ragusa - Šibenik 87 - 64
KAŽL - ŽKK Pula 59 - 76
Prva muška liga // 7. kolo
Samobor - Kvarner 2010 81 - 75
Ribola Kaštela - Dinamo Zagreb 62 - 84
Cedevita junior - Dubrovnik 101 - 83
Sesvete - Jazine Arbanasi 82 - 85
Druga muška liga - Zapad // 5. kolo
Kastav - Šanac 98 - 47
Kraljevica - Crikvenica 56 - 80
Stoja - Kvarner Junior 113 - 70

Najava utakmica

Vesna sirevi Loborika pobjednici 4. izdanja Pattinaggio kupa

Objavljeno: 29.12.2014.

{nl} Vesna sirevi Loborika pobjednici su 4. izdanja Pattinaggio basket kupa koji se održavao protekladva tjedna u dvorani SC Mirna.patt.2014.vesna.sirevi.jpg Nakon odlične igre u polufinalu protiv Šijane, u završnoj utakmici pokazali su još jednom kako se kolektivnom igrom dolazi do pobjede. Najbolji igrač turnira Matija Maljić patt.2014.maljic.jpgpredvodio je svoje igrače do pobjede 66-52. U revijalnom dijelu natjecanja u tricama pobjedio je poznati pulski boksač Marko Čalić (Kostur i pijuni), a u zakucavanju Lovro Bulešić (Vesna sirevi Loborika). KSIŽ podijelio je nagrade naboljem igraču turnira (Matija Maljić - Vesna sirevi Loborika), najboljem strijelcu (Sandro Kordiš - Panjevi), najbolji potez na turniru (Marko Maurel - Bošvina ulica), te fair play nagradu (Ante Grašo - Šijana).

Kostur i pijuni - Panjevi, Šijana - Vesna sirevi Loborika

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl} U prvom polufinalu sutra u 11.00 sati sastat će se Šijana protiv Vesna sirevi Loborika.
U drugom polufinalu u 12.00 sati igrat će Panjevi protiv kostura i pijuna.

U pauzi, prije utakmice za treće mjesto, s početkom u 13.00 sati održat će se završnica natjecanja u tricama i zakucavanju, a nakon toga slijede utakmice za 3. mjesto i finale.

Utakmice četvrtfinala Pattinaggio kupa

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}

Vodnjan - Kostur i pijuni 47:58 (12:19, 12:12, 7:6, 16:21).

Šijana - Padobranci 71:66 (26:17, 16:15, 17:19, 12:15 ).

Vesna sirevi Loborika - Bošvina ulica 75:66 (17:20, 18:20, 17:11, 23:15).

Panjevi {nl}– Penta 82:65 (24:13, 25:15, 25:17, {nl}26:20).

Četvrtfinale-subota, 27.12.

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}{nl}

Subota 27.12.2014. četvrtfinale:

{nl}{nl}

{nl}{nl}

17-00 h Vodnjan –{nl}Kostur i pijuni

{nl}{nl}

18-00 h Šijana –{nl}Padobranci

{nl}{nl}

19-00 h Kvalifikacije{nl}u tricama/zakucavanju

{nl}{nl}

19-15 h Vesna sirevi{nl}Loborika – Bošvina ulica

{nl}{nl}

20-15 h Panjevi –{nl}Penta

{nl}{nl}

{nl}{nl}{nl}{nl}{nl}

U četvrtfinalu Bošvina ulica i Kostur i pijuni

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}{nl}

Kvalifikacije za u četvrtfinale:

{nl}{nl}

Bošvina ulica – TNT 87 : 59{nl}(26:10,15:14,19:14,27:21)

{nl}{nl}

Bošvina ulica: Konjević A. 17, Šegota A. 6, Maurel M. 5,{nl}Antić M. 3, Maurel K. 9, Mohorović E. 3, Rakić D. 39, Šabić A. 5, Kristaj V..

{nl}{nl}

TNT: Hadžić D. 11, Fabijanić R. 13, Milotić D. 2, Ćosić L.{nl}10, Ćosić D., Petrović G. 21, Lonzar D.{nl}2, Nikodijević J..

{nl}{nl}


{nl}{nl}

Kostur i pijuni - Stoja mladi 72 : 65{nl}(18:17,16:21,14:8,24:19)

{nl}{nl}

Kostur i pijuni: Babović D. 17, Gligorović S. 21, Željković{nl}J. 7, Šebelić L. 5, Čalić M. 7, Čečur D. 15.

{nl}{nl}

Stoja mladi: Rosanda L., Vrbanić L. 4, Drobnjak P. 21,{nl}Kesedžić F. 2, Ivis M. 14, Savin Belas M.M. 10, Pajković I. 3, Gustovarac M. 11.

{nl}{nl}

Natjecanje u tricama i zakucavanju

Objavljeno: 24.12.2014.

{nl} U subotu 27.12., ovisno o prijavama održat će se kvalifikacije u tricama i zakucavanju. Finale je u nedjelju u 13.00 sati.
Svaka ekipa može prijaviti po dva člana za trice i za zakucavanje, a natjecanje će započeti odmah nakon završene druge utakmice subotnjeg programa, kada prijavljeni igrači trebaju biti na terenu.
Prijave se vrše mailom na kszi@inet.hr. Eventualne dodatne informacije možete dobiti na 098-322-033.

Rezultati 3. dana

Objavljeno: 24.12.2014.

{nl}


Panjevi - Bošvina ulica 77 : 67 (26:11,15:12, 22:15, 14:29)

Kostur i pijuni - Šijana 54 : 59 (5:15,15:10,16:17,18:17)

Penta - Vesna sirevi Loborika 46 : 67 (14:20,14:11,10:18,8:18)

Vodnjan - TNT 66 : 32 (17:6,16:13,12:2,21:11)



Rezultati 2. kola grupe A

Objavljeno: 23.12.2014.

{nl}

Bošvina ulica - Šijana 53 : 67 (17:17,6:19, 12:12, 18:19)

Bošvina ulica: Kajfeš M., Šegota A., Maurel M. 4, Antić M. 2, Maurel K. 13, Mohorović E. 6, Rakić D. 28, Šabić A., Kristaj V. .

Šijana: Radunić M. 19, Perdija V. 2, Refka A., Malagić E. 8, Božić F. 9, Kaić L. 2, Grašo P. 10, Maksimović D. 4, Grašo A. 7, Grabovac N. 6, Milić R..

Kostur i pijuni - Panjevi 48 : 78 (11:18,15:17,8:20,14:23)

Kostur i pijuni: Bošnjak M., Sablić B. 8, Gligorović S. 13, Željković J. 7, Šebelić L. 6, Čalić M. 3, Čečur D. 11.

Panjevi: Žarić S., Lešić I. 8, Bolković I., Kordiš S. 17, Antolović T. 2, Koljanin Đ. 9, Vidulin Š. 5, Travica N. 13, Jodanović D. 8, Tumpić M. 16.

Završen 1. dan turnira

Objavljeno: 21.12.2014.

{nl}

Bošvina ulica - Kostur i pijuni 49 : 53 (5:14,8:15, 18:9, 18:15)

Stoja mladi - Penta 60 : 70 (17:24, 15:16, 15:17, 13:13)

Padobranci - Vodnjan 40 : 53 (10:15, 6:11, 13:18, 11:9)

Šijana - Panjevi 49 : 45 (17:9,9:15,15:12,8:9)

TNT - Padobranci 45 : 65 (12:13, 9:18, 12:16, 12:18)

Vesna sirevi Loborika - Stoja mladi 81 : 53 (28:15, 14:4, 15:18, 24:16)

Stoja - Ribola Kaštela 91-96

Objavljeno: 18.12.2014.

{nl}{nl}

Košarkaši Stoje bili su{nl}blizu ulasku u naredni krug Kupa „Krešimir Ćosić“. U uzbudljivoj i neizvjesnoj{nl}završnici bolje su se snašli gosti te slavili rezultatom 96:91.{nl}{nl}{nl}


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 Next >>