Novosti

NAJAVE UTAKMICA

Subota, 11 Veljača 2023
Pazin - Oliva (Prekadeti) - 16:00

Raspored i rezultati utakmica

DJEČACI

# Klub Ut. Bod.
1. Oliva 6 12
2. Stoja 6 12
3. Rovinj 7 12
Utorak, 24 Siječanj 2023
Poreč 41 : 66 Rovinj (Dječaci) - 17:33
Srijeda, 18 Siječanj 2023
Rovinj 65 : 27 Rovinj II (Dječaci) - 18:30
Ponedjeljak, 16 Siječanj 2023
Stoja II 17 : 78 Oliva (Dječaci) - 17:00
Subota, 14 Siječanj 2023
Oliva 61 : 42 Rovinj (Dječaci) - 12:30
Pazin 90 : 20 Novigrad (Dječaci) - 12:00

PREDKADETI

# Klub Ut. Bod.
1. Pazin 2 5 10
2. Poreč 5 9
3. Novigrad 5 9
Nedjelja, 22 Siječanj 2023
Rudar 72 : 54 Fažana (Prekadeti) - 17:35
Nedjelja, 15 Siječanj 2023
Rovinj 81 : 13 Fažana (Prekadeti) - 11:00
Petak, 13 Siječanj 2023
Fažana 35 : 48 Novigrad (Prekadeti) - 18:30
Srijeda, 21 Prosinac 2022
Medulin 60 : 52 Rudar (Prekadeti) - 14:11
Ponedjeljak, 19 Prosinac 2022
Stoja 38 : 78 Pula 1981 (Prekadeti) - 16:38

KADETI

# Klub Bod.
1. Pula 1981 0
2. Stoja 0
3. Pazin 0
4. Rudar 0
5. Umag 0

JUNIORI

# Klub Bod.
1. Pula 1981 0
2. Umag 0
3. Stoja 0

PRVA MUŠKA LIGA

# Klub Ut. Bod.
1. Dubrovnik 14 27
2. Vrijednosnice Osijek 14 25
3. Kvarner 2010 14 23
Nedjelja, 15 Siječanj 2023
Kaštela 83 : 77 Hermes (Prva muška liga) - 06:19
Mladost 66 : 73 Omiš (Prva muška liga) - 06:18
Dubrovnik 76 : 62 Zagreb (Prva muška liga) - 06:18
Subota, 14 Siječanj 2023
Samobor 63 : 87 Jazine (Prva muška liga) - 06:21
Sonik Puntamika 68 : 101 Vrijednosnice Osijek (Prva muška liga) - 06:20

PREMIJER ŽENSKA LIGA

# Klub Ut. Bod.
1. Ragusa 12 23
2. Trešnjevka 2009 12 22
3. Medveščak 12 22
Nedjelja, 15 Siječanj 2023
Split 60 : 56 Brod na Savi (Premijer ženska liga) - 06:15
Šibenik 57 : 81 KAŽL Split (Premijer ženska liga) - 06:14
Medveščak 70 : 65 Plamen Požega (Premijer ženska liga) - 06:14
Novi Zagreb 67 : 74 Trešnjevka 2009 (Premijer ženska liga) - 06:13
Subota, 14 Siječanj 2023
FSV 39 : 69 Ragusa (Premijer ženska liga) - 06:16

Klubovi

footer_istra.png

Copyright © 2022 Košarkaški savez Istarske županije - Design & Development By LCSTUDIO