A1 zene // 2. kolo
Šibenik - Zadar 50 - 74
Split - Rockwool Pula 91 - 80
Croatia 2006 - Kvarner 46 - 61
Ragusa - Trešnjevka 2009 96 - 61
Gospić - Novi Zagreb 44 - 100
A2 muski // 2. kolo
Zamet - Crikvenica 71 - 72
Kraljevica - Stoja 78 - 87
Karlovac - Labin 94 - 37
Pula 1981 - Ghia staff 79 - 49
Kastav - Rovinj 92 - 51
Jadranka - Škrljevo 75 - 66
Juniori // 1. kolo
Stoja - Ghia staff 132 - 40
Klasičar - Novigrad 59 - 71
Poreč - Labin 42 - 61
Fažana - Pula 1981 56 - 71
Kadeti // 1. kolo
Rovinj - Poreč 79 - 29
Pula 1981 - Stoja 64 - 98
Predkadeti // 1. kolo
Stoja - Poreč 64 - 21
Ghia staff - Pula 1981 66 - 43
ŽKK Pazin 99. - Rovinj 28 - 59
Ghia staff II - Labin 56 - 38
Oliva - Umag 98 - 18
Djecaci // 1. kolo
Poreč - Stoja 36 - 26
Rovinj - Umag 14 - 35

Najava utakmica

25.10.2014. 18:00h
Rockwool Pula
Croatia 2006
(A1 zene)
25.10.2014. 14:30h
Rovinj
Jadranka
(A2 muski)
25.10.2014. 20:00h
Ghia staff
Kastav
(A2 muski)
26.10.2014. 18:00h
Labin
Pula 1981
(A2 muski)
25.10.2014. 19:00h
Stoja
Karlovac
(A2 muski)
31.10.2014. 20:00h
Pula 1981
Stoja
(A2 muski)
31.10.2014. 20:30h
Kastav
Labin
(A2 muski)
26.10.2014. 17:00h
Jadranka
Ghia staff
(A2 muski)
30.10.2014. 18:30h
Škrljevo
Rovinj
(A2 muski)

Lige - pregled poretka

A1 zene

A2 muski

Juniori

Kadeti

Predkadeti

Djecaci

 

Kup. K. Ćosića - Finale

Objavljeno: 11.11.2013.

Utorak, 12.11.2013.:
Dvorana SC Mirna, 19.30 sati
PULA 1981 - STOJA

Raspored memorijala M. Salamun - Salko

Objavljeno: 27.09.2013.

Petak, 27.09.2013., dvorana Kolegija:
18.00 sati, Ghia staff - Union Olimpija
20.00 sati, Split - Benneton

Subota, 28.09.2013., dvorana OŠ Sv. Petra u šumi:
18.00 sati, Ghia staff - Benneton
20.00 sati, Split - Union Olimpija

Nedjelja, 29.09.2013., dvorana Kolegija:
10.00 sati, Benneton - Union Olimpija
12.00 sati, Ghia staff - Split

Utakmice 2. dana - raspored:

Objavljeno: 16.12.2012.

                 NEDJELJA 16-12-2012.:

10.00       MLADOST - PAZIN                         

11.00       PEČENJARA PORAT - FAŽANA

12.00       LABIN - PAZIN

13.00       ŽKK BARCELONA - STARI GRAD

14.00       LABELLE - TRI PIJATA KALAMARI

15.00       POINT OF VIEW - THE CHWEGER               

16.00       OSTEOPOROZA - LABELLE

                                                                                                  

                PONEDJELJAK 17-12-2012.:

18.00       ŽKK BARCELONA - STARI SAJAM C.B. CHAMPION

19.00       PROSJACI I SINOVI - THE CHWEGER

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Next >>