A1 zene // 22. kolo
Gospić - Ragusa 42 - 109
A2 muski // 22. kolo
Zamet - Stoja 59 - 99
Labin - Crikvenica 75 - 108
Ghia staff - Kraljevica 63 - 61
Škrljevo - Pula 1981 96 - 73
Jadranka - Kastav 76 - 61
B1 zene // 6. kolo
Mlakasport - Karlovac 74 - 46
MŽ Juniori // 6. kolo
Kastav - Kvarner 2010 79 - 72
Pula 1981 - Stoja 77 - 71
Juniori // 14. kolo
Rovinj - Fažana 84 - 68
Kadeti // 11. kolo
Pula 1981 - Ghia staff 91 - 61
Stoja - Poreč 104 - 45
Predkadeti // 16. kolo
Fažana - Labin 45 - 64
Djecaci // 11. kolo
Stoja - ŽKK Rockwool Pula 22 - 47
Umag - Pula 1981 54 - 41
Rovinj - Oliva 46 - 29
Minibasket // 1. kolo
Stoja - Poreč 45 - 28
Poreč - Pula 1981 43 - 34
Pula 1981 - Novigrad 27 - 24
Stoja - Novigrad 49 - 15
Umag - Ghia staff II 36 - 51
Ghia staff - Stoja II 63 - 17
Umag - Stoja II 27 - 22
Veterani // 13. kolo
Istra - Bistro Sydney 67 - 52

Najava utakmica

01.04.2015. 18:45h
Rovinj
Šanac
(A2 muski)
02.04.2015. 20:00h
Mlakasport
PULA 2
(B1 zene)

Polufinale MŽ juniora

Objavljeno: 10.03.2015.

Nedjelja, 15. 03. 2015. – 2. utakmice:

Kastav – Pula 1981       dv. Kastav               16,00   

Kvarner 2010 – Stoja       dv. Nafta              18,00      

Polufinale Pattinaggio kupa 2014.

Objavljeno: 27.12.2014.

Nedjelja, 28.12.2014.:

11.00 sati, Šijana - Vesna sirevi Loborika
12.00 sati, Kostur i pijuni - Panjevi
13.00 sati, natjecanje u tricama i zakucavanju
13.15 sati, utakmica za 3. mjesto
14.15 sati, FINALE

Patt. kup - termini 1/4 finala i završnice

Objavljeno: 24.12.2014.

Subota, 27.12.:
17.00 sati, (1) Vodnjan - Kostur i pijuni/Stoja mladi
18.00 sati, (2) Šijana - Padobranci
19.00 sati, Kvalifikacije u tricama/zakucavanju
19.15 sati, (3) Vesna sirevi Loborika - Bošvina ulica/TNT
20.15 sati, (4) Panjevi - Penta

Nedjelja, 28.12.:
11.00 sati, pobjednik (2) - pobjednik (3)
12.00 sati, pobjednik (1) - pobjednik (4)
13.00 sati, Natjecanje u tricama i zakucavanju
13.15 sati, Za 3. mjesto
14.15 sati, FINALE

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Next >>