A1 zene // 3. kolo
Kvarner - Ragusa 66 - 61
Rockwool Pula - Croatia 2006 76 - 56
Zadar - Split 85 - 83
Medveščak - Šibenik 100 - 41
A2 muski // 3. kolo
Škrljevo - Zamet 76 - 57
Ghia staff - Kastav 59 - 81
Labin - Pula 1981 71 - 95
Stoja - Karlovac 96 - 69
Crikvenica - Kraljevica 96 - 69
Juniori // 2. kolo
Labin - Fažana 87 - 81
Novigrad - Poreč 65 - 71
Klasičar - Ghia staff 39 - 69
Rovinj - Stoja 61 - 91
Kadeti // 1. kolo
Rovinj - Poreč 79 - 29
Pula 1981 - Stoja 64 - 98
Predkadeti // 2. kolo
Poreč - Umag 37 - 33
Labin - Oliva 59 - 64
Stoja - Ghia staff 47 - 53
Djecaci // 1. kolo
Poreč - Stoja 36 - 26
Rovinj - Umag 14 - 35

Najava utakmica

31.10.2014. 20:00h
Pula 1981
Stoja
(A2 muski)
31.10.2014. 20:30h
Kastav
Labin
(A2 muski)
02.11.2014. 17:00h
Jadranka
Ghia staff
(A2 muski)
02.11.2014. 15:00h
ŽKK Pazin 97.
Pula 1981
(Kadeti)
02.11.2014. 15:30h
Labin
Poreč
(Kadeti)
02.11.2014. 17:00h
Ghia staff
Rovinj
(Kadeti)
02.11.2014. 15:30h
Oliva
ŽKK Rockwool Pula
(Djecaci)
02.11.2014. 11:00h
Stoja
Rovinj
(Djecaci)
02.11.2014. 14:00h
Oliva
Ghia staff
(Djecaci)

Lige - pregled poretka

A1 zene

A2 muski

Juniori

Kadeti

Predkadeti

Djecaci

 

Kup. K. Ćosića - Finale

Objavljeno: 11.11.2013.

Utorak, 12.11.2013.:
Dvorana SC Mirna, 19.30 sati
PULA 1981 - STOJA

Raspored memorijala M. Salamun - Salko

Objavljeno: 27.09.2013.

Petak, 27.09.2013., dvorana Kolegija:
18.00 sati, Ghia staff - Union Olimpija
20.00 sati, Split - Benneton

Subota, 28.09.2013., dvorana OŠ Sv. Petra u šumi:
18.00 sati, Ghia staff - Benneton
20.00 sati, Split - Union Olimpija

Nedjelja, 29.09.2013., dvorana Kolegija:
10.00 sati, Benneton - Union Olimpija
12.00 sati, Ghia staff - Split

Utakmice 2. dana - raspored:

Objavljeno: 16.12.2012.

                 NEDJELJA 16-12-2012.:

10.00       MLADOST - PAZIN                         

11.00       PEČENJARA PORAT - FAŽANA

12.00       LABIN - PAZIN

13.00       ŽKK BARCELONA - STARI GRAD

14.00       LABELLE - TRI PIJATA KALAMARI

15.00       POINT OF VIEW - THE CHWEGER               

16.00       OSTEOPOROZA - LABELLE

                                                                                                  

                PONEDJELJAK 17-12-2012.:

18.00       ŽKK BARCELONA - STARI SAJAM C.B. CHAMPION

19.00       PROSJACI I SINOVI - THE CHWEGER

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Next >>