Prva ženska liga // 4. kolo
FSV - Medveščak 69 - 71
Zagreb - Trešnjevka 43 - 71
ŽKK Brionka Pula - Plamen Požega 100 - 105
Split - Zadar 78 - 80
Šibenik - Ragusa 59 - 70
Prva muška liga // 6. kolo
Ribola Kaštela - Jazine Arbanasi 57 - 67
Omiš Čagalj Tours - Sesvete 86 - 78
Rudeš - Zapruđe 80 - 76
Dubrovnik - Cedevita junior 91 - 86
Universitas - Pula 1981 88 - 82
Samobor - Bosco 77 - 78
A2 muski // 5. kolo
Stoja - Kastav 98 - 61
Pazin - Rudar 69 - 79
FSV - Šanac 88 - 64
Krk - Jadranka 94 - 89
Kvarner 2010 - Rovinj 94 - 74
MŽ Kadeti // 3. kolo
Pazin - Poreč 87 - 63
Stoja - FSV 80 - 98
Crikvenica - Kastav 73 - 77
MŽ Predkadeti // 1. kolo
Crikvenica - Kastav 57 - 68
Pazin - Stoja 70 - 71
MŽ Dječaci // 1. kolo
Oliva - Ri-basket 71 - 45
Kastav - FSV 57 - 55
Pazin - Stoja 60 - 18
Crikvenica - Cres 49 - 58
ŽL Juniori // 7. kolo
Stoja - Rudar 133 - 58
ŽL Predkadeti // 2. kolo
Pazin - Stoja 77 - 46
Pula 1981 - Poreč 36 - 61
ŽL Dječaci // 2. kolo
Novigrad - Umag 48 - 22

Lige - pregled poretka

Prva muška liga

Pozicija Klub Dobivene ut. Izgubljene ut. Postignuti k. Primljeni k. Bodovi
1 Jazine Arbanasi 6 0 514 425 12
2 Samobor 5 1 495 430 11
3 Pula 1981 3 3 475 466 9
4 Universitas 3 3 465 471 9
5 Omiš Čagalj Tours 3 3 436 456 9
6 Ribola Kaštela 3 2 366 355 8
7 Dubrovnik 3 2 412 414 8
8 Rudeš 2 4 474 493 8
9 Bosco 2 4 456 476 8
10 Cedevita junior 2 4 481 502 8
11 Zapruđe 2 4 429 495 8
12 Sesvete 1 5 453 473 7
* izvan konkurencije
1. kolo
Dubrovnik - Ribola Kaštela / - /
Universitas - Rudeš 92 - 69
Samobor - Omiš Čagalj Tours 85 - 72
Bosco - Jazine Arbanasi 80 - 87
Pula 1981 - Sesvete 81 - 76
Cedevita junior - Zapruđe 80 - 88
2. kolo
Ribola Kaštela - Zapruđe 88 - 68
Sesvete - Cedevita junior 69 - 76
Jazine Arbanasi - Pula 1981 76 - 62
Omiš Čagalj Tours - Bosco 82 - 72
Rudeš - Samobor 70 - 81
Dubrovnik - Universitas 87 - 79
3. kolo
Universitas - Ribola Kaštela 67 - 76
Samobor - Dubrovnik 83 - 77
Bosco - Rudeš 77 - 72
Pula 1981 - Omiš Čagalj Tours 81 - 54
Cedevita junior - Jazine Arbanasi 71 - 82
Zapruđe - Sesvete 65 - 79
4. kolo
Ribola Kaštela - Sesvete 76 - 69
Jazine Arbanasi - Zapruđe 113 - 73
Omiš Čagalj Tours - Cedevita junior 87 - 81
Rudeš - Pula 1981 98 - 80
Dubrovnik - Bosco 83 - 77
Universitas - Samobor 64 - 85
5. kolo
Samobor - Ribola Kaštela 84 - 69
Bosco - Universitas 72 - 75
Pula 1981 - Dubrovnik 89 - 74
Cedevita junior - Rudeš 87 - 85
Zapruđe - Omiš Čagalj Tours 59 - 55
Sesvete - Jazine Arbanasi 82 - 89
6. kolo
Ribola Kaštela - Jazine Arbanasi 57 - 67
Omiš Čagalj Tours - Sesvete 86 - 78
Rudeš - Zapruđe 80 - 76
Dubrovnik - Cedevita junior 91 - 86
Universitas - Pula 1981 88 - 82
Samobor - Bosco 77 - 78
7. kolo
Bosco - Ribola Kaštela / - /
Pula 1981 - Samobor / - /
Cedevita junior - Universitas / - /
Zapruđe - Dubrovnik / - /
Sesvete - Rudeš / - /
Jazine Arbanasi - Omiš Čagalj Tours / - /
8. kolo
Ribola Kaštela - Omiš Čagalj Tours / - /
Rudeš - Jazine Arbanasi / - /
Dubrovnik - Sesvete / - /
Universitas - Zapruđe / - /
Samobor - Cedevita junior / - /
Bosco - Pula 1981 / - /
9. kolo
Pula 1981 - Ribola Kaštela / - /
Cedevita junior - Bosco / - /
Zapruđe - Samobor / - /
Sesvete - Universitas / - /
Jazine Arbanasi - Dubrovnik / - /
Omiš Čagalj Tours - Rudeš / - /
10. kolo
Ribola Kaštela - Rudeš / - /
Dubrovnik - Omiš Čagalj Tours / - /
Universitas - Jazine Arbanasi / - /
Samobor - Sesvete / - /
Bosco - Zapruđe / - /
Pula 1981 - Cedevita junior / - /
11. kolo
Cedevita junior - Ribola Kaštela / - /
Zapruđe - Pula 1981 / - /
Sesvete - Bosco / - /
Jazine Arbanasi - Samobor / - /
Omiš Čagalj Tours - Universitas / - /
Rudeš - Dubrovnik / - /
12. kolo
Dubrovnik - Ribola Kaštela / - /
Universitas - Rudeš / - /
Samobor - Omiš Čagalj Tours / - /
Bosco - Jazine Arbanasi / - /
Pula 1981 - Sesvete / - /
Cedevita junior - Zapruđe / - /
13. kolo
Ribola Kaštela - Zapruđe / - /
Sesvete - Cedevita junior / - /
Jazine Arbanasi - Pula 1981 / - /
Omiš Čagalj Tours - Bosco / - /
Rudeš - Samobor / - /
Dubrovnik - Universitas / - /
14. kolo
Universitas - Ribola Kaštela / - /
Samobor - Dubrovnik / - /
Bosco - Rudeš / - /
Pula 1981 - Omiš Čagalj Tours / - /
Cedevita junior - Jazine Arbanasi / - /
Zapruđe - Sesvete / - /
15. kolo
Ribola Kaštela - Sesvete / - /
Jazine Arbanasi - Zapruđe / - /
Omiš Čagalj Tours - Cedevita junior / - /
Rudeš - Pula 1981 / - /
Dubrovnik - Bosco / - /
Universitas - Samobor / - /
16. kolo
Samobor - Ribola Kaštela / - /
Bosco - Universitas / - /
Pula 1981 - Dubrovnik / - /
Cedevita junior - Rudeš / - /
Zapruđe - Omiš Čagalj Tours / - /
Sesvete - Jazine Arbanasi / - /
17. kolo
Ribola Kaštela - Jazine Arbanasi / - /
Omiš Čagalj Tours - Sesvete / - /
Rudeš - Zapruđe / - /
Dubrovnik - Cedevita junior / - /
Universitas - Pula 1981 / - /
Samobor - Bosco / - /
18. kolo
Bosco - Ribola Kaštela / - /
Pula 1981 - Samobor / - /
Cedevita junior - Universitas / - /
Zapruđe - Dubrovnik / - /
Sesvete - Rudeš / - /
Jazine Arbanasi - Omiš Čagalj Tours / - /
19. kolo
Ribola Kaštela - Omiš Čagalj Tours / - /
Rudeš - Jazine Arbanasi / - /
Dubrovnik - Sesvete / - /
Universitas - Zapruđe / - /
Samobor - Cedevita junior / - /
Bosco - Pula 1981 / - /
20. kolo
Pula 1981 - Ribola Kaštela / - /
Cedevita junior - Bosco / - /
Zapruđe - Samobor / - /
Sesvete - Universitas / - /
Jazine Arbanasi - Dubrovnik / - /
Omiš Čagalj Tours - Rudeš / - /
21. kolo
Ribola Kaštela - Rudeš / - /
Dubrovnik - Omiš Čagalj Tours / - /
Universitas - Jazine Arbanasi / - /
Samobor - Sesvete / - /
Bosco - Zapruđe / - /
Pula 1981 - Cedevita junior / - /
22. kolo
Cedevita junior - Ribola Kaštela / - /
Zapruđe - Pula 1981 / - /
Sesvete - Bosco / - /
Jazine Arbanasi - Samobor / - /
Omiš Čagalj Tours - Universitas / - /
Rudeš - Dubrovnik / - /