Prva ženska liga // 21. kolo
ŽKK Pula - Podravac Gigant 84 - 71
Prva muška liga // 20. kolo
Kvarner 2010 - Dubrovnik 84 - 116
Zapruđe - Universitas 71 - 72
Rudeš - Ribola Kaštela 88 - 97
Jazine Arbanasi - Sonik Puntamika 60 - 94
Đakovo - Agrodalm 81 - 82
Pula 1981 - Dubrava 71 - 75
Druga liga Zapad // 19. kolo
Jadranka - Rudar 73 - 74
Rovinj - Krk 61 - 72
Kastav - Stoja 87 - 78
Kraljevica - FSV 75 - 77
Pazin - Crikvenica 87 - 68
MŽ Juniori // 10. kolo
Zamet - Pazin 61 - 84
Kvarner 2010 - FSV 97 - 77
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 10. kolo
Crikvenica - FSV 73 - 71
Stoja - Pazin 111 - 75
MŽ Dječaci // 3. kolo
FSV - Kastav 28 - 49
Crikvenica - Stoja 47 - 106
ŽL Juniori // 9. kolo
Pazin - Fažana 115 - 56
MŽ Predkadetkinje // 2. kolo
FSV - Otočac 73 - 24
Rovinj - Otočac 54 - 26
FSV - Gospić 73 - 33
Rovinj - Gospić 65 - 40
ŽL Kadeti // 10. kolo
Rudar - Stoja 48 - 106
ŽL Predkadeti // 9. kolo
Pula 1981 - Pazin 56 - 94
Stoja - Umag 88 - 31
Oliva - Rovinj 55 - 62
ŽL Predkadetkinje // 5. kolo
Rovinj - Rudar 74 - 35
ŽL Dječaci // 9. kolo
Umag - Poreč 32 - 49
Pazin - Pula 1981 33 - 40

Lige - pregled poretka

Prva muška liga

Pozicija Klub Dobivene ut. Izgubljene ut. Postignuti k. Primljeni k. Bodovi
1 Sonik Puntamika 16 4 1754 1518 36
2 Dubrava 15 5 1729 1596 35
3 Dubrovnik 13 7 1699 1507 33
4 Agrodalm 13 7 1645 1600 33
5 Jazine Arbanasi 11 9 1667 1671 31
6 Ribola Kaštela 9 11 1639 1630 29
7 Universitas 9 11 1426 1528 29
8 Zapruđe 8 12 1452 1470 28
9 Pula 1981 7 13 1539 1573 27
10 Rudeš 7 13 1580 1670 27
11 Đakovo 7 13 1532 1701 27
12 Kvarner 2010 5 15 1632 1830 25
* izvan konkurencije
1. kolo
Đakovo - Kvarner 2010 110 - 95
Jazine Arbanasi - Pula 1981 88 - 74
Rudeš - Dubrava 71 - 81
Zapruđe - Agrodalm 66 - 71
Dubrovnik - Sonik Puntamika 104 - 77
Universitas - Ribola Kaštela 78 - 73
2. kolo
Kvarner 2010 - Ribola Kaštela 80 - 63
Sonik Puntamika - Universitas 84 - 56
Agrodalm - Dubrovnik 98 - 92
Dubrava - Zapruđe 86 - 79
Pula 1981 - Rudeš 90 - 57
Đakovo - Jazine Arbanasi 86 - 85
3. kolo
Jazine Arbanasi - Kvarner 2010 95 - 74
Rudeš - Đakovo 84 - 77
Zapruđe - Pula 1981 85 - 58
Dubrovnik - Dubrava 70 - 83
Universitas - Agrodalm 70 - 77
Ribola Kaštela - Sonik Puntamika 61 - 81
4. kolo
Kvarner 2010 - Sonik Puntamika 87 - 95
Agrodalm - Ribola Kaštela 75 - 67
Dubrava - Universitas 80 - 71
Pula 1981 - Dubrovnik 73 - 67
Đakovo - Zapruđe 64 - 67
Jazine Arbanasi - Rudeš 114 - 86
5. kolo
Rudeš - Kvarner 2010 78 - 94
Zapruđe - Jazine Arbanasi 60 - 66
Dubrovnik - Đakovo 84 - 58
Universitas - Pula 1981 79 - 75
Ribola Kaštela - Dubrava 76 - 81
Sonik Puntamika - Agrodalm 71 - 62
6. kolo
Kvarner 2010 - Agrodalm 91 - 81
Dubrava - Sonik Puntamika 89 - 91
Pula 1981 - Ribola Kaštela 74 - 82
Đakovo - Universitas 92 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrovnik 96 - 80
Rudeš - Zapruđe 54 - 69
7. kolo
Zapruđe - Kvarner 2010 81 - 63
Dubrovnik - Rudeš 108 - 80
Universitas - Jazine Arbanasi 68 - 91
Ribola Kaštela - Đakovo 88 - 61
Sonik Puntamika - Pula 1981 86 - 60
Agrodalm - Dubrava 84 - 80
8. kolo
Kvarner 2010 - Dubrava 88 - 104
Pula 1981 - Agrodalm 82 - 73
Đakovo - Sonik Puntamika 82 - 75
Jazine Arbanasi - Ribola Kaštela 86 - 71
Rudeš - Universitas 83 - 63
Zapruđe - Dubrovnik 57 - 77
9. kolo
Dubrovnik - Kvarner 2010 82 - 63
Universitas - Zapruđe 68 - 82
Ribola Kaštela - Rudeš 91 - 74
Sonik Puntamika - Jazine Arbanasi 78 - 91
Agrodalm - Đakovo 97 - 65
Dubrava - Pula 1981 93 - 84
10. kolo
Kvarner 2010 - Pula 1981 96 - 88
Đakovo - Dubrava 82 - 78
Jazine Arbanasi - Agrodalm 91 - 92
Rudeš - Sonik Puntamika 81 - 94
Zapruđe - Ribola Kaštela 87 - 91
Dubrovnik - Universitas 77 - 61
11. kolo
Universitas - Kvarner 2010 55 - 81
Ribola Kaštela - Dubrovnik 68 - 83
Sonik Puntamika - Zapruđe 96 - 70
Agrodalm - Rudeš 65 - 79
Dubrava - Jazine Arbanasi 93 - 89
Pula 1981 - Đakovo 82 - 77
12. kolo
Kvarner 2010 - Đakovo 89 - 97
Pula 1981 - Jazine Arbanasi 88 - 66
Dubrava - Rudeš 96 - 88
Agrodalm - Zapruđe 83 - 72
Sonik Puntamika - Dubrovnik 92 - 71
Ribola Kaštela - Universitas 59 - 75
13. kolo
Ribola Kaštela - Kvarner 2010 109 - 76
Universitas - Sonik Puntamika 77 - 71
Dubrovnik - Agrodalm 83 - 70
Zapruđe - Dubrava 80 - 77
Rudeš - Pula 1981 68 - 74
Jazine Arbanasi - Đakovo 98 - 86
14. kolo
Kvarner 2010 - Jazine Arbanasi 87 - 100
Đakovo - Rudeš 73 - 92
Pula 1981 - Zapruđe 85 - 74
Dubrava - Dubrovnik 83 - 77
Agrodalm - Universitas 78 - 64
Sonik Puntamika - Ribola Kaštela 94 - 83
15. kolo
Sonik Puntamika - Kvarner 2010 108 - 85
Ribola Kaštela - Agrodalm 81 - 88
Universitas - Dubrava 70 - 73
Dubrovnik - Pula 1981 86 - 75
Zapruđe - Đakovo 86 - 62
Rudeš - Jazine Arbanasi 108 - 58
16. kolo
Kvarner 2010 - Rudeš 84 - 91
Jazine Arbanasi - Zapruđe 80 - 69
Đakovo - Dubrovnik 84 - 77
Pula 1981 - Universitas 84 - 88
Dubrava - Ribola Kaštela 94 - 89
Agrodalm - Sonik Puntamika 113 - 117
17. kolo
Agrodalm - Kvarner 2010 100 - 81
Sonik Puntamika - Dubrava 86 - 79
Ribola Kaštela - Pula 1981 97 - 91
Universitas - Đakovo 84 - 62
Dubrovnik - Jazine Arbanasi 96 - 67
Zapruđe - Rudeš 69 - 72
18. kolo
Kvarner 2010 - Zapruđe 68 - 69
Rudeš - Dubrovnik 79 - 92
Jazine Arbanasi - Universitas 68 - 79
Đakovo - Ribola Kaštela 86 - 91
Pula 1981 - Sonik Puntamika 60 - 64
Dubrava - Agrodalm 96 - 84
19. kolo
Dubrava - Kvarner 2010 108 - 66
Agrodalm - Pula 1981 72 - 71
Sonik Puntamika - Đakovo 100 - 47
Ribola Kaštela - Jazine Arbanasi 102 - 78
Universitas - Rudeš 81 - 67
Dubrovnik - Zapruđe 77 - 59
20. kolo
Kvarner 2010 - Dubrovnik 84 - 116
Zapruđe - Universitas 71 - 72
Rudeš - Ribola Kaštela 88 - 97
Jazine Arbanasi - Sonik Puntamika 60 - 94
Đakovo - Agrodalm 81 - 82
Pula 1981 - Dubrava 71 - 75
21. kolo
Pula 1981 - Kvarner 2010 / - /
Dubrava - Đakovo / - /
Agrodalm - Jazine Arbanasi / - /
Sonik Puntamika - Rudeš / - /
Ribola Kaštela - Zapruđe / - /
Universitas - Dubrovnik / - /
22. kolo
Universitas - Kvarner 2010 / - /
Ribola Kaštela - Dubrovnik / - /
Sonik Puntamika - Zapruđe / - /
Agrodalm - Rudeš / - /
Dubrava - Jazine Arbanasi / - /
Pula 1981 - Đakovo / - /

 

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 146
Kostić Matej (Stoja) 104
Jakšić Marin (Stoja) 101
ŽL Kadeti
Klarić Luka (Rovinj) 221
Zuber Zinn (Pula 1981) 204
Maurel Egon (Umag) 166
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 197
Poretti Gabriel (Rovinj) 144
Fabris Erik (Umag) 140
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 59
Škare Karolina (Rovinj) 51
Livak Maja (Pazin) 42
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 123
Puniš Dario (Poreč) 105
Sironić Toni (Pazin) 99