Prva ženska liga // 6. kolo
Trešnjevka - Brod na Savi 109 - 62
ŽKK Pula - Medveščak 74 - 90
Zagreb - Mursa 84 - 50
Podravac Gigant - Split 52 - 101
Plamen-Požega - Ragusa 48 - 70
Šibenik - Zadar 62 - 69
Prva muška liga // 7. kolo
Zapruđe - Kvarner 2010 81 - 63
Dubrovnik - Rudeš 108 - 80
Universitas - Jazine Arbanasi 68 - 91
Ribola Kaštela - Đakovo 88 - 61
Sonik Puntamika - Pula 1981 86 - 60
Agrodalm - Dubrava 84 - 80
Druga liga Zapad // 5. kolo
Pazin - Krk 66 - 79
Kraljevica - Rudar 62 - 78
Kastav - Šanac 107 - 50
Rovinj - Jadranka 65 - 78
MŽ Juniori // 2. kolo
FSV - Pula 1981 118 - 60
Kvarner 2010 - Zamet 109 - 64
MŽ Kadeti // 5. kolo
Stoja - FSV 88 - 63
Kvarner 2010 - Poreč 76 - 45
MŽ Kadetkinje // 1. kolo
ŽKK Pula - FSV 52 - 84
MŽ Predkadeti // 2. kolo
Crikvenica - Stoja 84 - 108
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 2. kolo
Umag - Pula 1981 56 - 83
Fažana - Stoja 49 - 100
Rudar - Pazin 30 - 99
ŽL Predkadeti // 2. kolo
Umag - Stoja 23 - 108
ŽL Dječaci // 2. kolo
Poreč - Umag 35 - 22
Pula 1981 - Pazin 30 - 35

Lige - pregled poretka

Prva muška liga

Pozicija Klub Dobivene ut. Izgubljene ut. Postignuti k. Primljeni k. Bodovi
1 Jazine Arbanasi 6 1 635 528 13
2 Sonik Puntamika 6 1 585 519 13
3 Dubrava 5 2 580 542 12
4 Agrodalm 5 2 548 537 12
5 Zapruđe 4 3 507 462 11
6 Dubrovnik 3 4 605 565 10
7 Kvarner 2010 3 4 584 603 10
8 Đakovo 3 4 548 570 10
9 Ribola Kaštela 2 5 510 530 9
10 Pula 1981 2 5 504 544 9
11 Universitas 2 5 489 572 9
12 Rudeš 1 6 510 633 8
* izvan konkurencije
1. kolo
Đakovo - Kvarner 2010 110 - 95
Jazine Arbanasi - Pula 1981 88 - 74
Rudeš - Dubrava 71 - 81
Zapruđe - Agrodalm 66 - 71
Dubrovnik - Sonik Puntamika 104 - 77
Universitas - Ribola Kaštela 78 - 73
2. kolo
Kvarner 2010 - Ribola Kaštela 80 - 63
Sonik Puntamika - Universitas 84 - 56
Agrodalm - Dubrovnik 98 - 92
Dubrava - Zapruđe 86 - 79
Pula 1981 - Rudeš 90 - 57
Đakovo - Jazine Arbanasi 86 - 85
3. kolo
Jazine Arbanasi - Kvarner 2010 95 - 74
Rudeš - Đakovo 84 - 77
Zapruđe - Pula 1981 85 - 58
Dubrovnik - Dubrava 70 - 83
Universitas - Agrodalm 70 - 77
Ribola Kaštela - Sonik Puntamika 61 - 81
4. kolo
Kvarner 2010 - Sonik Puntamika 87 - 95
Agrodalm - Ribola Kaštela 75 - 67
Dubrava - Universitas 80 - 71
Pula 1981 - Dubrovnik 73 - 67
Đakovo - Zapruđe 64 - 67
Jazine Arbanasi - Rudeš 114 - 86
5. kolo
Rudeš - Kvarner 2010 78 - 94
Zapruđe - Jazine Arbanasi 60 - 66
Dubrovnik - Đakovo 84 - 58
Universitas - Pula 1981 79 - 75
Ribola Kaštela - Dubrava 76 - 81
Sonik Puntamika - Agrodalm 71 - 62
6. kolo
Kvarner 2010 - Agrodalm 91 - 81
Dubrava - Sonik Puntamika 89 - 91
Pula 1981 - Ribola Kaštela 74 - 82
Đakovo - Universitas 92 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrovnik 96 - 80
Rudeš - Zapruđe 54 - 69
7. kolo
Zapruđe - Kvarner 2010 81 - 63
Dubrovnik - Rudeš 108 - 80
Universitas - Jazine Arbanasi 68 - 91
Ribola Kaštela - Đakovo 88 - 61
Sonik Puntamika - Pula 1981 86 - 60
Agrodalm - Dubrava 84 - 80
8. kolo
Kvarner 2010 - Dubrava / - /
Pula 1981 - Agrodalm / - /
Đakovo - Sonik Puntamika / - /
Jazine Arbanasi - Ribola Kaštela / - /
Rudeš - Universitas / - /
Zapruđe - Dubrovnik / - /
9. kolo
Dubrovnik - Kvarner 2010 / - /
Universitas - Zapruđe / - /
Ribola Kaštela - Rudeš / - /
Sonik Puntamika - Jazine Arbanasi / - /
Agrodalm - Đakovo / - /
Dubrava - Pula 1981 / - /
10. kolo
Kvarner 2010 - Pula 1981 / - /
Đakovo - Dubrava / - /
Jazine Arbanasi - Agrodalm / - /
Rudeš - Sonik Puntamika / - /
Zapruđe - Ribola Kaštela / - /
Dubrovnik - Universitas / - /
11. kolo
Universitas - Kvarner 2010 / - /
Ribola Kaštela - Dubrovnik / - /
Sonik Puntamika - Zapruđe / - /
Agrodalm - Rudeš / - /
Dubrava - Jazine Arbanasi / - /
Pula 1981 - Đakovo / - /
12. kolo
Đakovo - Kvarner 2010 / - /
Jazine Arbanasi - Pula 1981 / - /
Rudeš - Dubrava / - /
Zapruđe - Agrodalm / - /
Dubrovnik - Sonik Puntamika / - /
Universitas - Ribola Kaštela / - /
13. kolo
Kvarner 2010 - Ribola Kaštela / - /
Sonik Puntamika - Universitas / - /
Agrodalm - Dubrovnik / - /
Dubrava - Zapruđe / - /
Pula 1981 - Rudeš / - /
Đakovo - Jazine Arbanasi / - /
14. kolo
Jazine Arbanasi - Kvarner 2010 / - /
Rudeš - Đakovo / - /
Zapruđe - Pula 1981 / - /
Dubrovnik - Dubrava / - /
Universitas - Agrodalm / - /
Ribola Kaštela - Sonik Puntamika / - /
15. kolo
Kvarner 2010 - Sonik Puntamika / - /
Agrodalm - Ribola Kaštela / - /
Dubrava - Universitas / - /
Pula 1981 - Dubrovnik / - /
Đakovo - Zapruđe / - /
Jazine Arbanasi - Rudeš / - /
16. kolo
Rudeš - Kvarner 2010 / - /
Zapruđe - Jazine Arbanasi / - /
Dubrovnik - Đakovo / - /
Universitas - Pula 1981 / - /
Ribola Kaštela - Dubrava / - /
Sonik Puntamika - Agrodalm / - /
17. kolo
Kvarner 2010 - Agrodalm / - /
Dubrava - Sonik Puntamika / - /
Pula 1981 - Ribola Kaštela / - /
Đakovo - Universitas / - /
Jazine Arbanasi - Dubrovnik / - /
Rudeš - Zapruđe / - /
18. kolo
Zapruđe - Kvarner 2010 / - /
Dubrovnik - Rudeš / - /
Universitas - Jazine Arbanasi / - /
Ribola Kaštela - Đakovo / - /
Sonik Puntamika - Pula 1981 / - /
Agrodalm - Dubrava / - /
19. kolo
Kvarner 2010 - Dubrava / - /
Pula 1981 - Agrodalm / - /
Đakovo - Sonik Puntamika / - /
Jazine Arbanasi - Ribola Kaštela / - /
Rudeš - Universitas / - /
Zapruđe - Dubrovnik / - /
20. kolo
Dubrovnik - Kvarner 2010 / - /
Universitas - Zapruđe / - /
Ribola Kaštela - Rudeš / - /
Sonik Puntamika - Jazine Arbanasi / - /
Agrodalm - Đakovo / - /
Dubrava - Pula 1981 / - /
21. kolo
Kvarner 2010 - Pula 1981 / - /
Đakovo - Dubrava / - /
Jazine Arbanasi - Agrodalm / - /
Rudeš - Sonik Puntamika / - /
Zapruđe - Ribola Kaštela / - /
Dubrovnik - Universitas / - /
22. kolo
Universitas - Kvarner 2010 / - /
Ribola Kaštela - Dubrovnik / - /
Sonik Puntamika - Zapruđe / - /
Agrodalm - Rudeš / - /
Dubrava - Jazine Arbanasi / - /
Pula 1981 - Đakovo / - /