A1 zene // 19. kolo
ŽKK Pula Črnja tours - Brod na Savi 87 - 69
Podravac Gigant - Medveščak 50 - 81
Split - Ragusa 56 - 71
Plamen-Požega - Šibenik 103 - 75
Kvalifikacijska liga // 16. kolo
Ribola Kaštela - Borovo 82 - 72
VERN - Podravac 106 - 68
Jazine Arbanasi - Belišće 113 - 82
Pula 1981 - Rudeš 77 - 51
A2 muski // 22. kolo
Kraljevica - Jadranka 68 - 81
Crikvenica - Rovinj 99 - 75
Kastav - Istrauni 65 - 74
Pula 1981 - Šanac 74 - 58
Labin - Zamet 99 - 59
Ghia staff - Stoja 92 - 94
MŽ Juniori // 10. kolo
Ri-basket - Stoja 60 - 78
FSV - Pula 1981 91 - 51
Kvarner 2010 - Kastav 83 - 79
MŽ Kadeti // 14. kolo
Kvarner 2010 - Pula 1981 72 - 85
Kastav - Crikvenica 114 - 62
Ghia staff - FSV 73 - 61
MŽ Predkadeti // 10. kolo
FSV - Kvarner 2010 60 - 68
Kastav - Cres 59 - 51
Stoja - Crikvenica 106 - 60
ŽL Juniori - za prvaka // Polufinale
Stoja - Ghia staff 88 - 61
ŽL - Juniori // 12. kolo
Fažana - Oliva 69 - 49
ŽL - Kadeti - za prvaka // 7. kolo
Stoja - Pula 1981 80 - 48
ŽL - Kadeti // 13. kolo
Fažana - Poreč 78 - 36
ŽL - PK - za prvaka // Za 1. mjesto
Stoja - Ghia staff 70 - 44
ŽL - Predkad // 16. kolo
Stoja II - Umag 61 - 40
Rovinj - Pazin 81 - 32
ŽL - Djecaci // 17. kolo
Oliva - Ghia staff II 28 - 18
Stoja - Pula 1981 46 - 34
Rovinj - Poreč 28 - 37
Veterani // 13. kolo
Pazin - Buzet 79 - 50
Mini basket - Grupa A // 4. kolo
Ghia staff - Stoja 18 - 30
Stoja - Oliva 40 - 24
Oliva - Pula 1981 8 - 22
Ghia staff - Pula 1981 18 - 20
Mini basket - Grupa B // Za 1. mjesto
Poreč - Novigrad 37 - 18
Mini basket - Grupa C // 3. kolo
Stoja II - Ghia staff II 59 - 30
Labin - Fažana 18 - 28
Fažana - Ghia staff II 40 - 8
Stoja II - Labin 46 - 24

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/ksizhr/public_html/show_news.php on line 21

Finale kupa u četvrtak

Objavljeno: 12.09.2016.

Finale Kupa K. Ćosića za Istarsku županiju

PULA 1981 - STOJA
dv. SC Mirna, 15.09.2016. (četvrtak) u 20.00 sati

Kup K. Ćosića

Objavljeno: 05.09.2016.

Ghia staff - Pula 1981 07.09.2016. - srijeda, 20.00 sati, Gradska dvorana

Završnica juniora KSIŽ

Objavljeno: 04.05.2016.

Dvorana Stoja - 04.05.2016.:

Za 3. mjesto:
18.00 sati, ROVINJ - GHIA STAFF

FINALE:
19.45 sati, STOJA - PULA 1981

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Next >>

 
ŽL Juniori - za prvaka
Ban Dominik (Stoja) 165
Lonzar Dominique (Labin) 148
Bulešić Lovro (Stoja) 94
Percan Patrik (Pula 1981) 91
Guštin Guido (Ghia staff) 86
ŽL - Juniori
Lonzar Dominique (Labin) 209
Ivis Mateo (Fažana) 143
Zajc Luka (Ghia staff) 143
Guštin Guido (Ghia staff) 120
Lukić Adriano (Ghia staff) 119
ŽL - Kadeti - za prvaka
Gustovarac Filip (Stoja) 135
Zajc Luka (Ghia staff) 121
Veljković Marko (Stoja) 99
Kondić Gordan (Pula 1981) 97
Kajtazović Sandro (Pula 1981) 72
ŽL - Kadeti
Pavlić Jan (Fažana) 259
Ivis Mateo (Fažana) 232
Grubica David (Poreč) 173
Mikelić Anton (Fažana) 149
Mladenov Andi (Labin) 144
ŽL - PK - za prvaka
Kostić Matej (Novigrad) 293
Pavletić Hrvoje (Stoja) 193
Bilić Paolo (Poreč) 189
Benković Jan (Poreč) 149
Kostešić Filip (Stoja) 125
ŽL - Predkad
Kajtazović Patrik (Pula 1981) 459
Kostić Matej (Novigrad) 295
Kajtazović Adriano (Pula 1981) 282
Andrilović Niko (Novigrad) 195
Bilić Paolo (Poreč) 184
ŽL - Djecaci
Kajtazović Adriano (Pula 1981) 382
Mlatac Vito (Stoja) 152
Sošić Diego (Stoja) 114
Travalja Leon (Ghia staff) 113
Ivić Masimo (Ghia staff) 108
Veterani
Šušteršić Miloš (Aikea Portorož) 281
Šterpin Branko (Pizzeria Tivoli) 206
Bezmalinović Davor (Poreč) 202
Marinović Mario (Marinovi prijatelji) 170
Lulić Hrvoje (Marinovi prijatelji) 160
Mini basket - Grupa A
Mlatac Vito (Stoja) 128
Cetina Roko (Stoja) 72
Hrvatin Antonio (Ghia staff) 53
Štifanić S (Pula 1981) 44
Mardešić N (Pula 1981) 42
Mini basket - Grupa B
Puniš Dario (Poreč) 209
Čičić Marijan (Rovinj) 82
Pinter Lorenzo (Novigrad) 80
Perić Sven (Novigrad) 68
Piol Filip (Umag) 61
Mini basket - Grupa C
Bošković Gobo Z (Labin) 51
Burić L (Ghia staff II) 37
Teodorović Ana (Stoja II) 25
Bošković Gobo I (Labin) 24
Mikulić Ivan (Fažana) 22