Prva ženska liga // 19. kolo
ŽKK Pula - Trešnjevka 76 - 63
Brod na Savi - Zagreb 55 - 87
Medveščak - Podravac Gigant 94 - 46
Mursa - Plamen-Požega 72 - 70
Split - Šibenik 69 - 64
Ragusa - Zadar 57 - 61
Prva muška liga // 19. kolo
Dubrava - Kvarner 2010 108 - 66
Agrodalm - Pula 1981 72 - 71
Sonik Puntamika - Đakovo 100 - 47
Ribola Kaštela - Jazine Arbanasi 102 - 78
Universitas - Rudeš 81 - 67
Dubrovnik - Zapruđe 77 - 59
Druga liga Zapad // 19. kolo
Jadranka - Rudar 73 - 74
Rovinj - Krk 61 - 72
Kastav - Stoja 87 - 78
Kraljevica - FSV 75 - 77
Pazin - Crikvenica 87 - 68
MŽ Juniori // 10. kolo
Zamet - Pazin 61 - 84
Kvarner 2010 - FSV 97 - 77
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 10. kolo
Crikvenica - FSV 73 - 71
MŽ Dječaci // 3. kolo
FSV - Kastav 28 - 49
Crikvenica - Stoja 47 - 106
ŽL Juniori // 9. kolo
Pazin - Fažana 115 - 56
ŽL Kadeti // 10. kolo
Rudar - Stoja 48 - 106
ŽL Predkadeti // 9. kolo
Pula 1981 - Pazin 56 - 94
Stoja - Umag 88 - 31
Oliva - Rovinj 55 - 62
ŽL Predkadetkinje // 5. kolo
Rovinj - Rudar 74 - 35
ŽL Dječaci // 9. kolo
Umag - Poreč 32 - 49
Pazin - Pula 1981 33 - 40

Najava utakmica

19.03.2019. 21:00h
Pazin - Kvarner 2010
(MŽ Juniori)
21.03.2019. 21:00h
Pazin - FSV
(MŽ Juniori)

Pattinaggio basket kup 2018

Objavljeno: 23.12.2018.

PATTINAGGIO BASKET KUP

Rezultati:

GRUPA A:

VESNA SIREVI - DALJINCI 52-54 (11-17, 22-13, 6-8, 13-16)
VESNA SIREVI: Tone Grubešić 3, Rakić 11, Abbas 6, Ivan Dundović 6, Minić 13, Dasko, Maljić.
DALJINCI: Savin-Belas 13, Komljen 6, Gambar 4, Čolo 12, Hadžić, Leverić, Orbović 6, Vinko 2, Milivojević 11.

DALJINCI - ŽIKINA DINASTIJA 71-25 (18-10, 23-8, 19-5, 11-2)
DALJINCI: Savin-Marin Matija Savin Belas 10, Filip Komljen 6, Marko Gambar 9, Čolo 4, Adis Hadzic 10, Leverić 6, Marko Orbović 7, Marin Vinko4, Nikola Milivojević 15.
ŽIKINA DINASTIJA: Perinić, Aleksandar Zvijerac 6, Žilić 2, Rosanda 1, Edi Bukovac 2, Endi Mohorović 6, Petrović 8.

ŽIKINA DINASTIJA – VESNA SIREVI 23-100 (9-20, 4-24, 5-34, 5-22)

ŽIKINA DINASTIJA: Perinić 9, Zvijerac, Žilić, Rosanda, Bukovac 4, Mohorović 7, Petrović 3.

VESNA SIREVI: Grubešić 9, Rakić 26, Abbas 8, Dundović 9, Minić 6, Barbić 4, Cvitanović 20, Đokić 18.

POREDAK GRUPE A:

1. DALJINCI

2. VESNA SIREVI

3. ŽIKINA DINASTIJA

GRUPA B:

JUNIORS - NK STARI GRAD 51-57 (10-11, 16-14, 14-20, 11-12)
JUNIORS: Mitrović 12, Kondić 14, Vučinić 2, David Ivanek, Toni Borina, Niko Grgic 7, Sandro Kajtazovic 10, Antonio Milicevic 6, Dominik Milotić, Matija Milohanović.
NK Stari Grad Pula: Rusmir Agić 9, Banović Sergej 4, Nicević 24, Robert Fabijanić 14, Biteri, Boris Škalic 6, Nikodijević

HOBA - LEVANT 38-50 (6-17, 15-8, 8-12, 9-13)
HOBA: Ron Biteri 6, Pajković, Gjoni, Davor Jodanović 12, Kristijan Maurel 9, Emanuel Mikac 9, Pintar 2, Ivan Mejak.
LEVANT: Klaudio Bratović 8, Branko Sterpin 15, Morović 12, Šuran 3, Nenad Despić 5, Stošić 2, Dino Maksimovic 5.

JUNIORS - LEVANT 48-58 (16-10, 7-19, 15-17, 10-12) 
JUNIORS: Mitrović 9, Gordan Kondic 9, Nikola Vučinić 3, David Ivanek, Toni Borina 3, Niko Grgic 4, Sandro Kajtazovic 10, Dominik Milotić 6, Matija Milohanović, Miličević 4.
LEVANT: Morović 15, Šuran 11, Nenad Despić 8, Stošić 11, Dino Maksimovic 5, Velimir Mickov, Boris Kancijanić, Branko Sterpin 8.

NK Stari Grad Pula - HOBA 37-34 (13-16, 9-11, 6-6, 9-1)
NK Stari Grad Pula: Rusmir Agić 5, Đukić 2, Nikodijević, Robert Milić, Škalic 2, T. Agić, Nicević 19, Biteri K., Banović Sergej 2.
HOBA: Ron Biteri 2, Pajković 10, Stefan Gjoni 2, Davor Jodanović 6, Kristijan Maurel 5, Mikac 7, Pintar, Ivan Mejak 1, Đuraki.


NK Stari Grad Pula - LEVANT 29-42 (5-11, 0-8, 16-14, 8-9)
NK STARI GRAD PULA: Rusmir Agić 15, Nicević 12, Nikodijević, T. Agić, Robert Fabijanić, Kristijan Biteri 2, Boris Škalic.
LEVANT: Branko Sterpin 10, Morović 3, Šuran 9, Nenad Despić 9, Stošić 4, Maksimović 5, Mickov, Kancijanić 2.


POREDAK GRUPE B:
1. LEVANT
2. NK STARI GRAD


PAROVI POLUFINALA U srijedu 26.12.:
DALJINCI – NK STARI GRAD
LEVANT – VESNA SIREVI

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 146
Kostić Matej (Stoja) 104
Jakšić Marin (Stoja) 101
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 204
Klarić Luka (Rovinj) 199
Maurel Egon (Umag) 154
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 197
Poretti Gabriel (Rovinj) 144
Fabris Erik (Umag) 140
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 59
Škare Karolina (Rovinj) 51
Livak Maja (Pazin) 42
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 123
Puniš Dario (Poreč) 105
Sironić Toni (Pazin) 99