Prva ženska liga // 12. kolo
Trešnjevka - Podravac Gigant 97 - 45
Zagreb - Plamen-Požega 70 - 40
ŽKK Pula - Šibenik 91 - 82
Brod na Savi - Zadar 46 - 66
Medveščak - Ragusa 74 - 46
Mursa - Split 51 - 105
Prva muška liga // 11. kolo
Universitas - Kvarner 2010 55 - 81
Ribola Kaštela - Dubrovnik 68 - 83
Sonik Puntamika - Zapruđe 96 - 70
Agrodalm - Rudeš 65 - 79
Dubrava - Jazine Arbanasi 93 - 89
Pula 1981 - Đakovo 82 - 77
Druga liga Zapad // 10. kolo
Krk - Šanac 94 - 74
Stoja - Jadranka 111 - 72
Crikvenica - Kastav 70 - 73
Pazin - Kraljevica 88 - 70
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Zamet 80 - 48
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 5. kolo
ŽKK Pula - Arx 72 - 79
FSV - Gospić 66 - 56
MŽ Predkadeti // 6. kolo
Pazin - Stoja 97 - 100
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 5. kolo
Pazin - Umag 102 - 44
Pula 1981 - Rovinj 60 - 68
Rudar - Fažana 51 - 65
ŽL Predkadeti // 5. kolo
Pula 1981 - Oliva 63 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 5. kolo
Stoja - Umag 100 - 14

Najava utakmica

19.01.2019. 17:00h
Kastav - Pazin
(Druga liga Zapad)
19.01.2019. 19:00h
Šanac - Stoja
(Druga liga Zapad)
19.01.2019. 19:00h
Arx - Rovinj
(MŽ Kadetkinje)
19.01.2019. 20:00h
Zadar - ŽKK Pula
(Prva ženska liga)
20.01.2019. 16:00h
Pula 1981 - Jazine Arbanasi
(Prva muška liga)
20.01.2019. 19:00h
Rudar - Krk
(Druga liga Zapad)
20.01.2019. 19:00h
Arx - ŽKK Pula
(MŽ Kadetkinje)
23.01.2019. 18:30h
Rovinj - Crikvenica
(Druga liga Zapad)

Započinju memorijalni turniri u Pazinu i Puli

Objavljeno: 28.09.2018.

Dans s početkom u 17.00 sati u Puli i 18.-00 sati u Pazinu započinju 14. po redu memorijali J. Sever i M. Salamun. U Puli je turnir u senirskoj konkurenciji gdje će uz domaćina Pulu 1981 nastupiti i riječko Škrljevo, slovački Iskra Svit i zadarska Sonik Puntamika.

 

U Pazinu će u konkurenciji juniora uz domaćina nastupiti i talijanska Armani Milano, zagrebačka Cedevita i Helios Domžale.

 

Raspored utakmica:

 

Memorijal J. Sever:

petak 28.09.2018., dvorana M. Parlov:

17.00 sati, Pula 1981 - Iskra Svit

19.30 sati, Škrljevo - Sonik Puntamika

 

Subota, 29.09.2018.:

10.00 sati, FINALE

12.30 sati, Za 3. mjesto

 

Memorijal Marijan Salamun Salko:

petak, 28.09.2018., Gradska dvorana :

18.00 sati, PAZIN - CEDEVITA

20.00 sati, HELIOS - ARMANI

 

subota, 29.09.2018.:

18.00 sati, PAZIN - ARMANI

20.00 sati, HELIOS - CEDEVITA

 

nedjelja 30.09.2018.:

10.00 sati, CEDEVITA - ARMANI

12.00 sati, PAZIN - HELIOS