Prva ženska liga // 12. kolo
Trešnjevka - Podravac Gigant 97 - 45
Zagreb - Plamen-Požega 70 - 40
ŽKK Pula - Šibenik 91 - 82
Brod na Savi - Zadar 46 - 66
Medveščak - Ragusa 74 - 46
Mursa - Split 51 - 105
Prva muška liga // 11. kolo
Universitas - Kvarner 2010 55 - 81
Ribola Kaštela - Dubrovnik 68 - 83
Sonik Puntamika - Zapruđe 96 - 70
Agrodalm - Rudeš 65 - 79
Dubrava - Jazine Arbanasi 93 - 89
Pula 1981 - Đakovo 82 - 77
Druga liga Zapad // 10. kolo
Krk - Šanac 94 - 74
Stoja - Jadranka 111 - 72
Crikvenica - Kastav 70 - 73
Pazin - Kraljevica 88 - 70
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Zamet 80 - 48
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 5. kolo
ŽKK Pula - Arx 72 - 79
FSV - Gospić 66 - 56
MŽ Predkadeti // 6. kolo
Pazin - Stoja 97 - 100
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 5. kolo
Pazin - Umag 102 - 44
Pula 1981 - Rovinj 60 - 68
Rudar - Fažana 51 - 65
ŽL Predkadeti // 5. kolo
Pula 1981 - Oliva 63 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 5. kolo
Stoja - Umag 100 - 14

Najava utakmica

19.01.2019. 17:00h
Kastav - Pazin
(Druga liga Zapad)
19.01.2019. 19:00h
Šanac - Stoja
(Druga liga Zapad)
19.01.2019. 19:00h
Arx - Rovinj
(MŽ Kadetkinje)
19.01.2019. 20:00h
Zadar - ŽKK Pula
(Prva ženska liga)
20.01.2019. 16:00h
Pula 1981 - Jazine Arbanasi
(Prva muška liga)
20.01.2019. 19:00h
Rudar - Krk
(Druga liga Zapad)
20.01.2019. 19:00h
Arx - ŽKK Pula
(MŽ Kadetkinje)
23.01.2019. 18:30h
Rovinj - Crikvenica
(Druga liga Zapad)

Vesna sirevi ponovili prošlogodišnji uspjeh

Objavljeno: 28.12.2015.

{nl}
Vesna sirevi pobjedom protiv Kostura i pijuna ponovili su prošlogodišnji uspjeh i druga puta zaredom podignuli pehar pobjednika turnira Pattinaggio basket kupa.
Iako su slabo startali (2 poraza iz dvije utakmice), sustav odigravanja im je išo na ruku, jer su najbolji bili kad je najviše bilo potrebno u nokaut fazi. Finalnu utakmicu započeli su odličnom igrom u obrani i napadu i poveli 20-5 što se pokazalo nedostižnom prednošću za Kostur i pijune.

Vesna sirevi bolji od Šijane

Objavljeno: 27.12.2015.

{nl}
Šijana se nije uspjela "osvetiti" Vesna sirevima za prošlogodišnji poraz u polufinalu. Opet su bili bolji lanjski pobjednici predvođeni Matijom Maljićem koji je uz 22 postignuta koša odigrao i odlučnu rolu u obrani svoje momčadi.
U tri preostale utakmice Caffe bar Sirena, Kostur i pijuni i Orašasti plodovi nisu imali većih problema, tako da su parovi današnjih polufinala Vesna sirevi - Caffe bar Sirena i Kostur i pijuni - Orašasti plodovi.

Rezultati 1/8 finala

Objavljeno: 26.12.2015.

{nl}

1. UNI BOYS - ORAŠASTI PLODOVI 52 : 57 (12:24,11:12,17:12,12:9)

Uni boys: Čolo 6 , Šabić, Šegota, Dodik 12, Kesedžić, Jakšić, Vitasović, Pilipović, Jodanović 11 , Maurel K. 19, Tadić 4.

Orašasti plodovi: Lonzar, Konjević 26, Kovačević 4, Vujić 3, Leverić, Mitrović 4, Mohorović, Vidović, Travica 18, Rade 2.

2. VESNA SIREVI - COK & PANJ 55 : 45 (18:6,10:7,14:11,13:21)

Vesna sirevi: Grubešić, Rakić 8, Minić, Dundović, Đokić 10, Brabić, Dasko 2, Ivis, Bulešić 6, Maljić 24, Kolić 5.

Cok & Panj: Morović 18, Škoro A. 10, Macan, Lukić, Despić 11, Barišić Perkić 2, Škoro Ar. , Hrvatin 4.

Perko i Trehub na pripremama kadetkinja

Objavljeno: 25.12.2015.

{nl}
Barbara Trehub i Anja Perko (ŽKK Pula) će od 02-08.01.2016. godine u Slavonskom brodu sudjelovati na okupljanju ženske kadetske reprezentacije, gdje će se među 20 odabranih kandidatkinja pokušati izboriti među 12 najboljih koje će nastupiti na narednim natjecanjima reprezentacije.

Odigrane posljednje utakmice po grupama

Objavljeno: 25.12.2015.

{nl}Odigrane posljednje utakmice u grupi A, te minibasketu:

1. TNT - COK & PANJ 38 : 34 (10:7,6:11,9:12,13:4)
2. UNI BOYS - KOSTUR I PIJUNI 61 : 60 (8:19,11:8,15:11,18:14,9:8)

MINIBASKET
1. KK FAŽANA - KK PULA 1981 1 10 : 22 (2:6,2:2,2:4,4:10)
2. KK STOJA 1 - KK PULA 1981 2 41 : 25 (12:7,7:4,12:6,10:8)

Termini završnog dana Pattinaggio kupa

Objavljeno: 24.12.2015.

{nl} NEDJELJA 27.12.2015.:


10.00 sati PK ½ finale Pobjednik: ŠIJANA-VESNA SIREVI/A3 - C.b. SIRENA/A2

11.00 sati PK ½ finale Pobjednik: KOSTUR I PIJUNI/PADOBRANCI - DEVALLE-UNIBOYSI/ORAŠASTI PLODOVI

12.00 sati MB Za 3. mjesto Minibasket


Raspored kvalifikacija i četvrtfinala

Objavljeno: 24.12.2015.

{nl} 1/8 finala, PETAK, 25.12.2015.:

18.00 sati, UNIBOYSI - ORAŠASTI PLODOVI
19.00 sati, Kvalifikacije u tricama
19.30 sati, A3 - VESNA SIREVI

¼ finale, SUBOTA, 26.12.2015.:

Caffe bar Sirena bolja od Vesna sireva

Objavljeno: 24.12.2015.

{nl}
Vesna sirevi izgubili su i drugu utakmicu u grupi. Caffe bar Sirena je s lakoćom pobjedila oslabljeni sastav prošlogodišnjih prvaka 66-42, kojima ostaje da kroz kvalifikacije pokušaju vratiti prošlogodinji sjaj. Šijana je nakon pojačavanja ritma uspjela pobjediti Padobrance, dok je TNT pobjedio Uniboyse.
U utakmicama Minibasketa Fažana i Stoja su bili bolji od Stoje 2, odnosno, Stoje 3.

Devalle prvi u skupini B

Objavljeno: 23.12.2015.

{nl}
Pobjedom nad ekipom Caffe bar Sirena, Devalle su osigurali prvo mjesto i četvrtfinale sa pobjednikom utakmice A4-C3. Favorizirana Šijana se namučila protiv Orašastih plodova, dok su Kostur i pijuni drugom pobjedom vjerojatno osigurali 1. poziciju.

Pattinaggio minibasket

Objavljeno: 22.12.2015.

{nl} I najmlađi članovi odigrali su 1. kolo Pattinaggio basketa. Evo rezultata:

KK PULA 1981 1 - KK STOJA 2 23 : 12 ( 2:2,7:2,12:0,2:8)
KK PULA 1981 2 - KK STOJA 3 32 : 17 (2:10, 12:1, 14:0,4:6)

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 Next >>