Prva ženska liga // 12. kolo
Trešnjevka - Podravac Gigant 97 - 45
Zagreb - Plamen-Požega 70 - 40
ŽKK Pula - Šibenik 91 - 82
Brod na Savi - Zadar 46 - 66
Medveščak - Ragusa 74 - 46
Mursa - Split 51 - 105
Prva muška liga // 11. kolo
Universitas - Kvarner 2010 55 - 81
Ribola Kaštela - Dubrovnik 68 - 83
Sonik Puntamika - Zapruđe 96 - 70
Agrodalm - Rudeš 65 - 79
Dubrava - Jazine Arbanasi 93 - 89
Pula 1981 - Đakovo 82 - 77
Druga liga Zapad // 10. kolo
Krk - Šanac 94 - 74
Stoja - Jadranka 111 - 72
Crikvenica - Kastav 70 - 73
Pazin - Kraljevica 88 - 70
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Zamet 80 - 48
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 5. kolo
ŽKK Pula - Arx 72 - 79
FSV - Gospić 66 - 56
MŽ Predkadeti // 6. kolo
Pazin - Stoja 97 - 100
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 5. kolo
Pazin - Umag 102 - 44
Pula 1981 - Rovinj 60 - 68
Rudar - Fažana 51 - 65
ŽL Predkadeti // 5. kolo
Pula 1981 - Oliva 63 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 5. kolo
Stoja - Umag 100 - 14

Najava utakmica

19.01.2019. 17:00h
Kastav - Pazin
(Druga liga Zapad)
19.01.2019. 19:00h
Šanac - Stoja
(Druga liga Zapad)
19.01.2019. 19:00h
Arx - Rovinj
(MŽ Kadetkinje)
19.01.2019. 20:00h
Zadar - ŽKK Pula
(Prva ženska liga)
20.01.2019. 16:00h
Pula 1981 - Jazine Arbanasi
(Prva muška liga)
20.01.2019. 19:00h
Rudar - Krk
(Druga liga Zapad)
20.01.2019. 19:00h
Arx - ŽKK Pula
(MŽ Kadetkinje)
23.01.2019. 18:30h
Rovinj - Crikvenica
(Druga liga Zapad)

Okupljanje u Vodicama

Objavljeno: 18.12.2017.

Od 27-30.12.2017. godine u Vodicama će se održati okupljanje 2002/03. godišta u organizaciji HKS-a iz čijeg smo ureda dobili obavijest o pozivu naših igrača i trenera, a to su:
Marin Jaksšić (Pula 1981)
Matej Kostić (Stoja - Novigrad)
Donald Fabris (Pazin), te
trener Vladimir Korošec (Stoja).

Raspored utakmica Pattinaggio basket kupa

Objavljeno: 18.12.2017.


Ponedjeljak 18.12.:
20.15 sati CAFFE BAR SIRENA – ZADNJI VLAK
21.15 sati ŠIJANA – HOBA

Utorak 19.12.:
19.30 sati VESNA SIREVI – ORAŠASTI PLODOVI
20.30 sati HOBA – JUNIORS
21.30 sati CAFFE BAR SIRENA – KONOBA BOCCAPORTA

Srijeda 20.12.:

Rezultati Pattinaggio kupa - 1. dan

Objavljeno: 18.12.2017.

REZULTATI 1. DANA PATTINAGGIO BASKET KUPA:

MINIBASKET:

Pula 1981 – Oliva 7-20 (2-6, 1-4, 0-2, 4-8)
Pula 1981: Pačić, Belinčić, Kalčić, Ivanek, Ljevar, Pačić, G. Štifanić 6, Larković, Divković 1, Velenik, Vrtačić.
Oliva: M. Divković, Smoljan 2, Komić 6, Jugovac 4, Božac, Mošnja 2, Vinčić 6, Banovac, Tomas.

STOJA – OLIVA 21-25 (0-9, 1-3, 9-12, 11-4)
STOJA: Unukić, Matić, Kalinić, Grgorinić, Mošić 1, Moris, Jurman 2, Sabatti, Peharec, Fabijanić, Cukerić 18.
OLIVA: Divković 2,Smoljan 2, Komić 10, Jugovac 6, Božac, Mošnja, Vinčić 5, Banovac.

PULA 1981 – STOJA 26-12 (6-3, 4-3, 8-2, 8-4)
PULA 1981: Pačić, Belinčić 6, Kalčić 2, Ivanek, Ljevar 4, Pačić, Štifanić 8, Larković 4, Divković 2, Velenik, Vrtačić.
STOJA: Unukić, Matić, Kalinić, Grgorinić, Miošić 4, Moris, Jurman 4, Sabatti, Peharec, Fabijanić, Cukerić 4.

GLAVNI TURNIR:

DALJINCI – NK STARI GRAD 63-39 (14-7, 14-11, 14-9, 21-12)
DALJINCI: Orbović 2, Čolo 15, Milivojević 19, Ivis 6, Gambar 17, Ribarić 4.
NK STARI GRAD: Fabijanić 17, Rončević, V. Banović 8, S. Banović 10, Škalic 4.

ZADNJI VLAK – KONOBA BOCCAPORTA 45-63 (12-10, 11-16, 14-17, 8-20)
ZADNJI VLAK: M. Maurel 18, K. Maurel 4, An. Škoro 8, Čulić 7, Šabić, Belančić 3, Majica 5.
KONOBA BOCCAPORTA: Babin 6, Kolić 7, Morović 5, Despić 13, Grbavčić 3, Ar. Škoro 8, Šterpin 21.

Pattinaggio kup - raspored

Objavljeno: 15.12.2017.

Raspored utakmica za nedjelju i ponedjeljak: {nl}{nl} DVORANA SC MIRNA: {nl}{nl}NEDJELJA, 17.12.2017.: {nl}12.30 sati Minibasket, PULA 1981 - OLIVA {nl}13.15 sati Minibasket, OLIVA - STOJA {nl}14.00 sati Minibasket, STOJA - PULA 1981 II {nl}20.00 sati Glavni turnir, DALJINCI - STARI GRAD {nl}21.00 sati Glavni turnir, ZADNJI VLAK - KONOBA BOCCAPORTA

Pattinaggio basket kup 2017

Objavljeno: 13.12.2017.

Ukupno 5 ekipa odigrat će natjecanje u Minibasket konkurenciji, dok je za sada u glavnom ždrijebu ukupno 8 ekipa. Izvlačenje parova po grupama održati će se u četvrtak 14.12. s početkom u 18.30 sati u prostorijama popularnog Pattinaggia (dvorana SC Mirna).

Pattinaggio basket kup - Minibasket

Objavljeno: 08.12.2017.

Za sada su se prijavile 4 ekipe (iz 3 kluba) koje su i lani nastupale na ovom dijelu turnira za najmlađe:{nl}1. Stoja{nl}2. Pula 1981{nl}3. Pula 1981 II{nl}4. Oliva

Prijave za 7. izdanje kupa

Objavljeno: 07.12.2017.

Krenule su prijave za ovogodišnji, 7. po redu rekreativni turnir pod nazivom Pattinaggio basket kup, koji će se od 17-26.12.2017. godine održati u dvorani SC Mirna. Naslov brani ekipa Šijana koja je u lanjskom finalu pobjedila Caffe bar Sirenu. Paralelno sa glavnim turnirom odigrat će se i turnir u Minibasketu sa igračima rođenim 2007. godine i kasnije.{nl} {nl}Kotizacija za glavni turnir iznosi 400,00KN, a prijaviti se mogu ekipe sa igračima starijim od 15 godina sve do 14.12.2017. kada će biti izvlačenje po grupama.{nl}Sve ostale informacije možete dobiti na 091-322-0333 ili na www.ksiz.hr i kszi@inet.hr{nl} {nl}

Na Stoji održano okupljanje

Objavljeno: 30.11.2017.

U dvorani Stoja u Puli 28.11. održano je okupljanje regije Zapad za kadete ulaznog godišta 2002. Pod budnim okom trenera M. Erjavca okupilo se 22 igrača uz 4 trenera koji rade sa tom kategorijom. Iako od samog Erjavca nismo uspjeli doznati koliko je zadovoljan igračima koje je vidio, nadamo se da će igračima to biti podstrek za što kvalitetniji i jači rad u budućnosti, kako bi netko od njih ušao u uži krug kandidata za Hrvatsku košarkašku vrstu.

Pattinaggio kup 2017.

Objavljeno: 19.11.2017.

Pattinaggio basket kup 2017. odigrat će se u dvorani SC Mirna od 17-26.12.2017. godine. Prijave za natjecanje moguće je napraviti do 14.12.2017., kada će biti izvlačenje.


{nl}{nl}{nl}

Starta košarkaška sezona

Objavljeno: 14.10.2016.

Ovog vikenda na rasporedu su utakmice u većini ligaških natjecanja. Zanimljivo će biti u ovogodišnjoj A2 ligi koja je doživjelamodifikaciju sustava i najbolje dvije momčadi će direktno ući u ligu za prvaka A2 liga (2 kipe iz 5 regionalnih liga) koja će se od iduće sezone zvati A1 liga, a ujedno će imati mogućnost ući u prvu ligu (koja će se od iduće sezone zvati Premijer liga).

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 Next >>