Prva ženska liga // 22. kolo
Trešnjevka - Split 73 - 58
Ragusa - Mursa 74 - 67
Zadar - Medveščak 73 - 57
Šibenik - Brod na Savi 94 - 56
Plamen-Požega - ŽKK Pula 71 - 59
Podravac Gigant - Zagreb 53 - 63
Prva muška liga // 22. kolo
Kvarner 2010 - Universitas 93 - 74
Dubrovnik - Ribola Kaštela 100 - 70
Zapruđe - Sonik Puntamika 68 - 62
Rudeš - Agrodalm 73 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrava 90 - 105
Đakovo - Pula 1981 94 - 83
Druga liga Zapad // 22. kolo
Stoja - Šanac 87 - 65
Krk - Rudar 81 - 88
Pazin - Kastav 84 - 90
FSV - Jadranka 102 - 68
MŽ Juniori // 14. kolo
Kvarner 2010 - FSV 101 - 50
Pula 1981 - Pazin 93 - 95
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 15. kolo
Crikvenica - Stoja 93 - 96
Pazin - FSV 80 - 105
MŽ Dječaci // 6. kolo
Kastav - FSV 81 - 78
Stoja - Crikvenica 93 - 43
MŽ Predkadetkinje // Finale
Arx - ŽKK Pula 58 - 52
ŽL Juniori // Za 3. mjesto
Pula 1981 - Fažana 95 - 32
ŽL Kadeti // 12. kolo
Umag - Pazin 52 - 92
Fažana - Rudar 63 - 51
ŽL Predkadeti // 14. kolo
Oliva - Pazin 54 - 77
ŽL Predkadetkinje // 7. kolo
Pazin - Rovinj 34 - 66
ŽL Dječaci // 11. kolo
Stoja - Poreč 47 - 25
Pazin - Umag 63 - 10

Najava utakmica

Poznati polufinalisti Pattinaggio basketa

Objavljeno: 23.12.2017.

Završene utakmice 1/4 finala Pattinaggio basket kupa:

U 1/4 finalnim utakmicama najzanimljivija je utakmica bila između prošlogodišnjih pobjednika Šijane protiv Juniorsa, juniora i kadeta Pule 1981 pojačani sa dva seniora (Rakić i Anderson). Od samog početka se vidjelo da će utakmica biti neizvjesna, ali u posljednjoj četvrtini se Juniorsi odvajaju i odlaze u polufinale.
Caffe bar Sirena i ove godine uspjeva ući u polufinale preko Daljinaca, dok je u srazu Konobe Boccaporta i Zadnjeg vlaka snage odmjerili otac i sin Škoro, u kojem je očeva ekipa ostavila sina na –20 razlike. Vesna sirevi su očekivano ušli u polufinale protiv Hobe, a pitanje pobjednika riješili već u 1. četvrtini.

ŠIJANA – JUNIORS 57-66 (15-17, 15-10, 14-19, 13-20)
ŠIJANA: Kaić 18, P. Grašo 5, Maksimović 12, A. Grašo 6, Grabovac 16, Brkljača.
JUNIORS: Zvijerac 8, Anderson 30, Milotić 2, Ivanek, Grgić, Kajtazović, Rakić 21, Milohanović 5, Miličević.

Pattinaggio kup 2017

Objavljeno: 23.12.2017.

Završen je dio natjecanja koji se odnosi na najmlađe. Oliva je pobjedama u svim svojim utakmicama završila na 1. mjestu, a najboljim igračem proglašen je Edi Komić iz istoimene ekipe.

Evo svih postignutih rezultata:

30 godina KK Rovinj

Rezultati Pattinaggio kupa - 3. dan

Objavljeno: 20.12.2017.

Utakmice odigrane u utorak, 19.12.:

VESNA SIREVI – ORAŠASTI PLODOVI 62-49 (13-15, 20-8, 20-11, 9-15)
VESNA SIREVI: Dasko 17, Grubešić 2, Đokić 17, Barbić, Premasunac 19, Ban 7.
ORAŠASTI PLODOVI: Davin Belas 9, Mitrović 5, Vidović 10, Vinko 16, Rade 9.

Okupljanje u Vodicama

Objavljeno: 18.12.2017.

Od 27-30.12.2017. godine u Vodicama će se održati okupljanje 2002/03. godišta u organizaciji HKS-a iz čijeg smo ureda dobili obavijest o pozivu naših igrača i trenera, a to su:
Marin Jaksšić (Pula 1981)
Matej Kostić (Stoja - Novigrad)
Donald Fabris (Pazin), te
trener Vladimir Korošec (Stoja).

Raspored utakmica Pattinaggio basket kupa

Objavljeno: 18.12.2017.


Ponedjeljak 18.12.:
20.15 sati CAFFE BAR SIRENA – ZADNJI VLAK
21.15 sati ŠIJANA – HOBA

Utorak 19.12.:
19.30 sati VESNA SIREVI – ORAŠASTI PLODOVI
20.30 sati HOBA – JUNIORS
21.30 sati CAFFE BAR SIRENA – KONOBA BOCCAPORTA

Srijeda 20.12.:

Rezultati Pattinaggio kupa - 1. dan

Objavljeno: 18.12.2017.

REZULTATI 1. DANA PATTINAGGIO BASKET KUPA:

MINIBASKET:

Pula 1981 – Oliva 7-20 (2-6, 1-4, 0-2, 4-8)
Pula 1981: Pačić, Belinčić, Kalčić, Ivanek, Ljevar, Pačić, G. Štifanić 6, Larković, Divković 1, Velenik, Vrtačić.
Oliva: M. Divković, Smoljan 2, Komić 6, Jugovac 4, Božac, Mošnja 2, Vinčić 6, Banovac, Tomas.

STOJA – OLIVA 21-25 (0-9, 1-3, 9-12, 11-4)
STOJA: Unukić, Matić, Kalinić, Grgorinić, Mošić 1, Moris, Jurman 2, Sabatti, Peharec, Fabijanić, Cukerić 18.
OLIVA: Divković 2,Smoljan 2, Komić 10, Jugovac 6, Božac, Mošnja, Vinčić 5, Banovac.

PULA 1981 – STOJA 26-12 (6-3, 4-3, 8-2, 8-4)
PULA 1981: Pačić, Belinčić 6, Kalčić 2, Ivanek, Ljevar 4, Pačić, Štifanić 8, Larković 4, Divković 2, Velenik, Vrtačić.
STOJA: Unukić, Matić, Kalinić, Grgorinić, Miošić 4, Moris, Jurman 4, Sabatti, Peharec, Fabijanić, Cukerić 4.

GLAVNI TURNIR:

DALJINCI – NK STARI GRAD 63-39 (14-7, 14-11, 14-9, 21-12)
DALJINCI: Orbović 2, Čolo 15, Milivojević 19, Ivis 6, Gambar 17, Ribarić 4.
NK STARI GRAD: Fabijanić 17, Rončević, V. Banović 8, S. Banović 10, Škalic 4.

ZADNJI VLAK – KONOBA BOCCAPORTA 45-63 (12-10, 11-16, 14-17, 8-20)
ZADNJI VLAK: M. Maurel 18, K. Maurel 4, An. Škoro 8, Čulić 7, Šabić, Belančić 3, Majica 5.
KONOBA BOCCAPORTA: Babin 6, Kolić 7, Morović 5, Despić 13, Grbavčić 3, Ar. Škoro 8, Šterpin 21.

Pattinaggio kup - raspored

Objavljeno: 15.12.2017.

Raspored utakmica za nedjelju i ponedjeljak: {nl}{nl} DVORANA SC MIRNA: {nl}{nl}NEDJELJA, 17.12.2017.: {nl}12.30 sati Minibasket, PULA 1981 - OLIVA {nl}13.15 sati Minibasket, OLIVA - STOJA {nl}14.00 sati Minibasket, STOJA - PULA 1981 II {nl}20.00 sati Glavni turnir, DALJINCI - STARI GRAD {nl}21.00 sati Glavni turnir, ZADNJI VLAK - KONOBA BOCCAPORTA

Pattinaggio basket kup 2017

Objavljeno: 13.12.2017.

Ukupno 5 ekipa odigrat će natjecanje u Minibasket konkurenciji, dok je za sada u glavnom ždrijebu ukupno 8 ekipa. Izvlačenje parova po grupama održati će se u četvrtak 14.12. s početkom u 18.30 sati u prostorijama popularnog Pattinaggia (dvorana SC Mirna).

Pattinaggio basket kup - Minibasket

Objavljeno: 08.12.2017.

Za sada su se prijavile 4 ekipe (iz 3 kluba) koje su i lani nastupale na ovom dijelu turnira za najmlađe:{nl}1. Stoja{nl}2. Pula 1981{nl}3. Pula 1981 II{nl}4. Oliva

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 Next >>

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 242
Jakšić Marin (Stoja) 205
Kostić Matej (Stoja) 182
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 302
Klarić Luka (Rovinj) 251
Maurel Egon (Umag) 249
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 269
Poretti Gabriel (Rovinj) 228
Fabris Erik (Umag) 214
ŽL Predkadetkinje
Begonja Lucija (ŽKK Pula) 104
Radeta Anđela (Rovinj) 77
Livak Maja (Pazin) 74
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 139
Puniš Dario (Poreč) 132
Sironić Toni (Pazin) 100