Prva ženska liga // 19. kolo
ŽKK Pula - Trešnjevka 76 - 63
Brod na Savi - Zagreb 55 - 87
Medveščak - Podravac Gigant 94 - 46
Mursa - Plamen-Požega 72 - 70
Split - Šibenik 69 - 64
Ragusa - Zadar 57 - 61
Prva muška liga // 19. kolo
Dubrava - Kvarner 2010 108 - 66
Agrodalm - Pula 1981 72 - 71
Sonik Puntamika - Đakovo 100 - 47
Ribola Kaštela - Jazine Arbanasi 102 - 78
Universitas - Rudeš 81 - 67
Dubrovnik - Zapruđe 77 - 59
Druga liga Zapad // 19. kolo
Jadranka - Rudar 73 - 74
Rovinj - Krk 61 - 72
Kastav - Stoja 87 - 78
Kraljevica - FSV 75 - 77
Pazin - Crikvenica 87 - 68
MŽ Juniori // 10. kolo
Zamet - Pazin 61 - 84
Kvarner 2010 - FSV 97 - 77
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 10. kolo
Crikvenica - FSV 73 - 71
MŽ Dječaci // 3. kolo
FSV - Kastav 28 - 49
Crikvenica - Stoja 47 - 106
ŽL Juniori // 9. kolo
Pazin - Fažana 115 - 56
ŽL Kadeti // 10. kolo
Rudar - Stoja 48 - 106
ŽL Predkadeti // 9. kolo
Pula 1981 - Pazin 56 - 94
Stoja - Umag 88 - 31
Oliva - Rovinj 55 - 62
ŽL Predkadetkinje // 5. kolo
Rovinj - Rudar 74 - 35
ŽL Dječaci // 9. kolo
Umag - Poreč 32 - 49
Pazin - Pula 1981 33 - 40

Najava utakmica

19.03.2019. 21:00h
Pazin - Kvarner 2010
(MŽ Juniori)
21.03.2019. 21:00h
Pazin - FSV
(MŽ Juniori)

Regionalni Minibasket turnir

Objavljeno: 01.03.2018.

Minibasket - Polufinale u Pazinu

Ove subote i nedjelje u Pazinu će se održati polufinalni turnir i Minibasketu za 2007. i 2009. godište za regiju Zapad. Od naših predstavnika nastupit će Pazin i Oliva u obje kategorije, te Pula 1981 u kategoriji 2007. godišta.

Raspored turnira (2007. g.):
 

Pazin startao pobjedama

Objavljeno: 15.01.2018.

    Započela je Jedinstvena kadetska liga u kojoj nastupa KK Pazin koji je ovog vikenda dokazao da nije slučajno na regionalnom natjecanju završio na prvom mjestu. 

    U obje utakmice pobjedio je, najprije u petak Bjelovar rezultatom 70-67, dok je jučer bio bolji od Zadra rezultatom 90-76.

https://www.facebook.com/kkpazin/?hc_ref=ARSde9bQ-hmx7wFOnzfkzo5Rc5G2dQlSEsUMKztZzcJuHJv8vnno3dM5T9DoYMNDsBc&pnref=story.unseen-section

https://basketball.hr/vijesti/gustin-i-gustovarac-za-prve-pazinske-guste-u-jedinstvenoj-kadetskog-ligi/3704

Predkadetkinje upisale prvu pobjedu

Objavljeno: 29.12.2017.

U posljednjoj utakmici na Božićnom turniru naše predkadetkinje upisale su i prvu pobjedu. Bolje su bile od ekipe Basket Costa rezultatom 46-44. Time su zauzele 4. mjesto od 5 ekipa.

I. Ž. Refka, Jurković, Begonja 9, Vukosavljević 18, Perić 13, Tanjić, Dojkić, Radeta 2, Novaković 2, Kovačević 2, Teodorović, Zupičić

Željko Dundović na još 4 godine

Objavljeno: 29.12.2017.

Sinoć su na Izbornoj skupštini Košarkaškog saveza Istarske županije skupštinari izabrali novo vodstvo saveza na čelu sa dosadašnjim predsjednikom Željkom Dundovićem, koji će i narednih 4 godine voditi savez.

Uz Dundovića kojega je delegirao KK Stoja u Upravni odbor saveza ušli su još Armando Ujčić iz KK Pula 1981 (dopredsjednik), te članovi Neven Ćus (KK Pazin), Roberto Gobo (KK Rudar), Denis Bilić (KK Poreč), Valter Sirotić (ŽKK Pazin), Igor Franković (KK Rovinj), Denis Hadžić (Udruga košarkaških sudaca Županije istarske) i Marko Radolović (KK Fažana).

Kadeti za 3. mjesto

Objavljeno: 29.12.2017.

Selekcija Istarske županije jučer je pobjedila ekipu Bluceleste i danas će odigrati u 13.00 sati protiv MTB SSLA za 3. mjesto.{nl}{nl}ISTARSKA ŽUPANIJA - BLUCELESTE 45-30 (9-9, 14-9, 1-5, 21-7){nl}I.Ž.: I.Ž.: Grgić 5, M. Buršić , Zuber 1, Sošić 20, L. Buršić, Veljković 7, Blažević , Pavlić 2 , Đurin , Kondić 8, Burazer 2 , Mikelić.

Nastupi selekcija u Poreču

Objavljeno: 27.12.2017.

Predkadetkinje odigrale 3 utakmice

Selekcija Istarske županije predkadetkinja u 3 utakmice doživjela je poraze, ali zanimljivo je svakako kako smo u svim utakmicama pogodili isto koševa (24).

Evo rezultata:
ZAGREBAČKA ŽUPANIJA - ISTARSKA ŽUPANIJA 36-24 (2-6, 13-4, 15-3, 6-11)

Vesna sirevi pobjednici

Objavljeno: 24.12.2017.

Vesna sirevi su po 3. puta osvojili rekreativni turnir Pattinaggio basket kup, i tako još jednom potvrdili da se radi o odličnom košarkaškom kolektivu, ali prije svega kvalitetnim ljudima i igračima. U obje utakmice finalnog dana, sigurnom igrom ispod koševa u obrani i napadu, te kolektivnom igrom uspjevaju doći do još jednog naslova (osvojili su 2014. i 2015. godine), uz pomoć odličnog Igora Premasunca koji je proglašen najboljim igračem turnira. Juniorsi su dali svoj maksimum na utakmici polufinala protiv Caffe bar Sirene, gdje su potrošili zadnji atom snage, koja im je trebala u finalu.

Poznati polufinalisti Pattinaggio basketa

Objavljeno: 23.12.2017.

Završene utakmice 1/4 finala Pattinaggio basket kupa:

U 1/4 finalnim utakmicama najzanimljivija je utakmica bila između prošlogodišnjih pobjednika Šijane protiv Juniorsa, juniora i kadeta Pule 1981 pojačani sa dva seniora (Rakić i Anderson). Od samog početka se vidjelo da će utakmica biti neizvjesna, ali u posljednjoj četvrtini se Juniorsi odvajaju i odlaze u polufinale.
Caffe bar Sirena i ove godine uspjeva ući u polufinale preko Daljinaca, dok je u srazu Konobe Boccaporta i Zadnjeg vlaka snage odmjerili otac i sin Škoro, u kojem je očeva ekipa ostavila sina na –20 razlike. Vesna sirevi su očekivano ušli u polufinale protiv Hobe, a pitanje pobjednika riješili već u 1. četvrtini.

ŠIJANA – JUNIORS 57-66 (15-17, 15-10, 14-19, 13-20)
ŠIJANA: Kaić 18, P. Grašo 5, Maksimović 12, A. Grašo 6, Grabovac 16, Brkljača.
JUNIORS: Zvijerac 8, Anderson 30, Milotić 2, Ivanek, Grgić, Kajtazović, Rakić 21, Milohanović 5, Miličević.

Pattinaggio kup 2017

Objavljeno: 23.12.2017.

Završen je dio natjecanja koji se odnosi na najmlađe. Oliva je pobjedama u svim svojim utakmicama završila na 1. mjestu, a najboljim igračem proglašen je Edi Komić iz istoimene ekipe.

Evo svih postignutih rezultata:

30 godina KK Rovinj

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 Next >>

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 146
Kostić Matej (Stoja) 104
Jakšić Marin (Stoja) 101
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 204
Klarić Luka (Rovinj) 199
Maurel Egon (Umag) 154
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 197
Poretti Gabriel (Rovinj) 144
Fabris Erik (Umag) 140
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 59
Škare Karolina (Rovinj) 51
Livak Maja (Pazin) 42
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 123
Puniš Dario (Poreč) 105
Sironić Toni (Pazin) 99