Prva ženska liga // 16. kolo
FSV - Zadar 56 - 65
Ragusa - Plamen Požega 105 - 25
Šibenik - Trešnjevka 77 - 92
Split - Medveščak 61 - 74
ŽKK Brionka Pula - Zagreb 55 - 60
Prva muška liga // 19. kolo
Omiš Čagalj Tours - Ribola Kaštela 86 - 83
Jazine Arbanasi - Rudeš 78 - 79
Sesvete - Dubrovnik 78 - 76
Zapruđe - Universitas 66 - 75
Cedevita junior - Samobor 93 - 78
Pula 1981 - Bosco 69 - 93
A2 muski // 18. kolo
Pazin - Kastav 110 - 74
Stoja - FSV 90 - 75
Rudar - Krk 53 - 84
Šanac - Kraljevica 93 - 71
Jadranka - Kvarner 2010 75 - 118
Crikvenica - Rovinj 69 - 77
MŽ Juniori // 8. kolo
Stoja - FSV 61 - 97
Kvarner 2010 - Pazin 85 - 105
MŽ Kadeti // 10. kolo
Poreč - Stoja 68 - 100
Pazin - Crikvenica 70 - 76
FSV - Kastav 83 - 49
MŽ Predkadeti // 6. kolo
Kastav - Pazin 60 - 107
Crikvenica - Stoja 57 - 97
MŽ Dječaci // 11. kolo
Cres - FSV 36 - 49
Stoja - Kastav 41 - 80
MŽ Kadetkinje // 6. kolo
FSV - ŽKK Pula 73 - 38
Arx - Rovinj 69 - 80
MŽ Predkadetkinje // 4. kolo
Gospić - FSV 33 - 80
Krk - Arx 30 - 75
ŽL Juniori // 14. kolo
Stoja - Rudar 125 - 48
ŽL Kadeti // 3. kolo
Pula 1981 - Stoja 51 - 114
ŽL Predkadeti // 9. kolo
Stoja - Novigrad 66 - 51
Pazin - Pula 1981 87 - 40
ŽL Dječaci // 9. kolo
Pazin - Rovinj 57 - 24
Rudar - Fažana 27 - 53

Najava utakmica

Rezultati 3. dana

Objavljeno: 24.12.2014.

{nl}


Panjevi - Bošvina ulica 77 : 67 (26:11,15:12, 22:15, 14:29)

Kostur i pijuni - Šijana 54 : 59 (5:15,15:10,16:17,18:17)

Penta - Vesna sirevi Loborika 46 : 67 (14:20,14:11,10:18,8:18)

Vodnjan - TNT 66 : 32 (17:6,16:13,12:2,21:11)



Rezultati 2. kola grupe A

Objavljeno: 23.12.2014.

{nl}

Bošvina ulica - Šijana 53 : 67 (17:17,6:19, 12:12, 18:19)

Bošvina ulica: Kajfeš M., Šegota A., Maurel M. 4, Antić M. 2, Maurel K. 13, Mohorović E. 6, Rakić D. 28, Šabić A., Kristaj V. .

Šijana: Radunić M. 19, Perdija V. 2, Refka A., Malagić E. 8, Božić F. 9, Kaić L. 2, Grašo P. 10, Maksimović D. 4, Grašo A. 7, Grabovac N. 6, Milić R..

Kostur i pijuni - Panjevi 48 : 78 (11:18,15:17,8:20,14:23)

Kostur i pijuni: Bošnjak M., Sablić B. 8, Gligorović S. 13, Željković J. 7, Šebelić L. 6, Čalić M. 3, Čečur D. 11.

Panjevi: Žarić S., Lešić I. 8, Bolković I., Kordiš S. 17, Antolović T. 2, Koljanin Đ. 9, Vidulin Š. 5, Travica N. 13, Jodanović D. 8, Tumpić M. 16.

Završen 1. dan turnira

Objavljeno: 21.12.2014.

{nl}

Bošvina ulica - Kostur i pijuni 49 : 53 (5:14,8:15, 18:9, 18:15)

Stoja mladi - Penta 60 : 70 (17:24, 15:16, 15:17, 13:13)

Padobranci - Vodnjan 40 : 53 (10:15, 6:11, 13:18, 11:9)

Šijana - Panjevi 49 : 45 (17:9,9:15,15:12,8:9)

TNT - Padobranci 45 : 65 (12:13, 9:18, 12:16, 12:18)

Vesna sirevi Loborika - Stoja mladi 81 : 53 (28:15, 14:4, 15:18, 24:16)

Stoja - Ribola Kaštela 91-96

Objavljeno: 18.12.2014.

{nl}{nl}

Košarkaši Stoje bili su{nl}blizu ulasku u naredni krug Kupa „Krešimir Ćosić“. U uzbudljivoj i neizvjesnoj{nl}završnici bolje su se snašli gosti te slavili rezultatom 96:91.{nl}{nl}{nl}


Izvučene grupe Pattinaggio kupa

Objavljeno: 17.12.2014.

{nl} Na današnjem izvlačenju sa ukupno 9 ekipa podjeljenih u 3 grupe u slijedećih desetak dana počevši od nedjelj 21.12.2014. god. snage će odmjeriti slijedeće ekipe:

facebook:

Izvlačenje u 17.00 sati

Objavljeno: 17.12.2014.

Danas u 17.00 sati bit će izvlačenje parova Pattinaggio basket kupa u Caffe baru Ružmarin. Prijave se zaprimaju do početka izvlačenja parova.{nl}{nl}{nl}

Stoja - Ribola Kaštela

Objavljeno: 17.12.2014.

{nl}{nl}

Dvorana Stoja, srijeda{nl}17.12., 19 sati

{nl}{nl}

Nakon što su prošle srijede ostvarili{nl}uspjeh u legendarnim zadarskim Jazinama košarkaši Stoje večeras nastavljaju sa{nl}natjecanjem u Kupu "Krešimir Ćosić". U Dvoranu Stoja večeras od 19{nl}sati dolazi prvoligaška momčad Ribole Kaštela, a podatak da jedna pulska{nl}košarkaška momčad nakon 10 godina igra natjecateljsku utakmicu protiv{nl}prvoligaške momčadi stavlja pridjev "povijesni" uz večerašnji susret.{nl}{nl}{nl}


Stoja pobjedila Puntamiku

Objavljeno: 10.12.2014.

{nl}{nl}

Košarkaši Stoje{nl}ostvarili su sinoć povijesnu pobjedu kojom su izborili ulazak među 16 najboljih{nl}ekipa u Kupu „Krešimir Ćosić“. U legendarnim zadarskim Jazinama bili su bolji{nl}od domaće Sonik Puntamike rezultatom 74:68.


Stoja u Jazinama

Objavljeno: 09.12.2014.

{nl}{nl}

Košarkaši Stoje danas (9.12){nl}od 18.30 igraju utakmicu završnice prvog dijela Kupa Krešimir Ćosić protiv{nl}zadarske Sonik Puntamike.

{nl}{nl}

Nakon što su u finalu{nl}Kupa za Istarsku županiju bili bolji od gradskog rivala Pule 1981, Stoja{nl}nastavlja natjecanje utakmicom protiv suparnika koji ih je prije dvije godine{nl}tijesnom pobjedom u Dvorani Stoja izbacio iz ovog natjecanja.{nl}{nl}{nl}


Pattinaggio kup ipak tjedan dana kasnije

Objavljeno: 08.12.2014.

{nl} Zbog zauzetosti dvorane i A2 lige koja završava 20.12., Pattinaggio basket kup započeti će za vikend 20.12.2014. godine, pa se i prijave za nastup na ovogodišnjem turniru produžavaju sve do 17.12. do 16.00 sati, a iste večeri biti će organizirano i izvlačenje parova.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 Next >>